İçeriğe atla

Eurovision 2011 | Almanya (Feel Your Heartbeat)

Volkan

Pinlenen İletiler

Negzel 35bin seyirci vardı. Şimdi 10bini görünce şükrediyoruz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fikir çok iyiydi de istediklerini yapamadılar onlar. Önceden verilen sahneye hiç benzemedi. O nehirler daha kıvrak ve inceydi aslında. Alakasız bir şey yaptılar kütük gibi. Ben beğenmiyorum o sahneyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En kalabalık 2011'di. 60bin kişilik yerde kapasiteyi düşürüp 35bin kişilik yapmışlardı. 2008, 2009, 2010 hepsi 20-25bin kişilik yerlerde yapılmıştı. 2008'de dolduramamışlardı ama arenayı. Özellikle yarı finallerde yarısı falan boştu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...
Satellite den kat kat güzeldi ama hakkı yenildi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> çoğu ülke öyleydi zaten

Bence yarı finalde hakkı yenilenler

Arnavutluk (herşeyi muhteşemdi)

Ermenistan (ülkeyi sevmiyorum ama şarkısı aşırı derecede iyidi)

Hırvatistan Polonya ve Norveç (idare ederdi ama finale çıkan çoğu ülkeden iyidi)

Belçika (adamlar muhteşem ötesiydi finali en çok hak edenlerden biriydi)

Belarus (sonradan ben sevmeye başladım ama çoğundan iyi)

İsrail (Danaa [emoji813] sen süpersin) Letonya (Hoştu çoğundanda iyidi)

Bence finalde hakkı yenilenler

Estonya (Mason olsada Osmanlıyıda kötülesede şarkı güzeldi daha iyisini hak ediyodu)

İspanya (Hoşumsuydu biraz daha yukarda olabilirdi)

Macaristan (Ya benim hayallerim?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2 senedir ilk 10 diyorum onlar nerde geziyo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

Avusturya (Ah Nadine o şarkı nasıl bi şarkıdır yaa

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> finalden sonra ben fark etsemde ilk 10 hakkıydı)

Fransa (Fransanın en iyi şarkılarından biriydi diyebilirim hoştu yeri belki biraz daha yukarda olabilirdi)

Slovenya (ilk 5)

Birleşik Krallık (Blueee iyidiniz ama ilk 10)

Almanya (Lenaaam en iyi şarkın diyebilirim bu şarkı What a Man den bile güzel daha iyi bişey bekliyodum)

Ukrayna (son haftaya kadar 1. olmanı belkiyodum ama yarı finalden bi gün önce Azerbaycan dedim yarı finaldede çok iyidiler finaldede ama 4. oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

Bunu volki yazmış olamaz

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Tartışmasız oyların en dengeli dağıldığı yıl bu yıldır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son çekişmeli Eurovision sanırım bu. Bi arkadaşımla İsveç kazanamaz, hatta 2. dahi olamaz diye iddiaya girdiğim yarışma. İddiayı son anda Letonya'nın 12'siyle ikinciliğe oturan İtalya sayesinde kazandığımdan, o şarkının yeri bende ayrıdır.

:nasilcikiyorum:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu seneden hatırladıklarım.

Evde 2 vardı. Babam içerde bizimkileri seyrediyordu, galiba Türkmenistan TV'den. Diğer odada ablamlar galiba Hülya Avşar Şov gibi bir şeyi izliyordu. Ben ablamlara yalvaryakar açtırdım. Açtığımda Azerbaycan çıkmadan önce Bülend Özveren ''Azerbaycan kazanır demişti.'' ben siktir lan demiştim galiba. Puanlamalarda ablamlar yine beni rahatsız etti, ablam sonlara doğru aşırı anlamlı bir cümle kurdu ''TÜRKİYE OYLAMADA YOK NEDEN İZLİYORSUN YA!'' bende sanane demiştim

Gizlenmiş İçerik

. Azerbaycan birinci.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtalya yarışmaya güzel dönüş yapmıştı. Azerbaycan ya da İsveç kazanır diyordum ama bir tık Azerbaycan'ı önde görüyordum. Sebebi de hem daha önceden kazanamamış olmaları hem de biz finale çıkamayınca gurbetçi oylarının Azerbaycan'a akacağını düşünmemdi. Tabi gurbetçi oyları öyle çok fazla da akmadı ama yine de kazandılar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...