İçeriğe atla

Loreen Fan Club (Loreenators)

Canala

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Nerde paylaşsam bilemedim

Gizlenmiş İçerik

2 yaşındaki Vincent'ten Euphoria!

BA-YIL-DIM

Gizlenmiş İçerik

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Loreen Çin'deydi!

[/align]

Sahne iyiymiş. Bazı kamera açıları ile ESC izlermiş gibi oldum. Hoş. Sunum da fena değil ama altyapının canlı çalınması hiç olmamış. Euphoria'ya gitmiyor yani.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nakarattaki altyapiya bak allahim dugunde soylenen sarkilar gibi olmus haha.

Bu kizin havasi sondu mu ne? Alexander Rybak gibi bir ruzgardi geciyor gibi. Albumun ikinci klibi hala cekilmedi degil mi? Promosyon sifir, tek sarkiyla tum dunyayi dolasabilecegini saniyosa Gareth Gates de "Anyone Of Us"la Cin'e kadar gitti fakat simdi ortalarda yok. 1 albumle patladi, sonra da sondu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nakarattaki altyapiya bak allahim dugunde soylenen sarkilar gibi olmus haha.

Bu kizin havasi sondu mu ne? Alexander Rybak gibi bir ruzgardi geciyor gibi. Albumun ikinci klibi hala cekilmedi degil mi? Promosyon sifir, tek sarkiyla tum dunyayi dolasabilecegini saniyosa Gareth Gates de "Anyone Of Us"la Cin'e kadar gitti fakat simdi ortalarda yok. 1 albumle patladi, sonra da sondu.

Evet haklısın. Bakalım bu kız zeki hamleler yapacak mı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Loreen The Voice of Holland da Euphoria yı seslendirdi[/align][align=center]şarkıyı beraber söylediği Leona Philippo The Voice of Holland 2012 1.si oldu[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarısmacıya torpil gecselermis

Gizlenmiş İçerik

Hollanda öyle bir şey yapacak bir ülke değil bence müzik yönünden çok iyiler İsveçten çok daha iyi bir ülkeler bence muhteşem şarkıları var yarışmaları onlara çok fazla şarkı kazandırıyor ayrıca kadının finalde yarıştığı şarkı bu

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi şöyle bir şey var İsveç pek çok ülkeden iyi. Hollanda da buna dahil. İsveç'in bir tıkıyla bulduğu şarkıları ben pek çok araştırma sonucu buluyordum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi şöyle bir şey var İsveç pek çok ülkeden iyi. Hollanda da buna dahil. İsveç'in bir tıkıyla bulduğu şarkıları ben pek çok araştırma sonucu buluyordum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

ben 1 gün baktım çok rahat muhteşem şarkılar buldum ama İsveçte ben biraz daha zor buluyorum belki Hollandadaki tür kısıtlığındandır

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...