İçeriğe atla

yerli yarışma O Ses Türkiye

Canala

Pinlenen İletiler

[align=center]Onu ancak Acun getirebilirdi!...Acun Ilıcalı, fenomen şarkıcı PSY’yi Türkiye’ye getiriyor.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Acun Ilıcalı’nın yeni projesi ortaya çıktı. Başarılı yapımcının O ses Türkiye isimli şarkı yarışmasının finali için dünyaca ünlü Gangnam Style şarkısını söyleyen PSY ile anlaştığı iddia edildi.

Maden işiyle uğraştığı için ülkemize de sık sık ziyarette bulunan PSY’nin teklife sıcak baktığı belirtildi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani her ne kadar adamdan bıksam da şahsen tüm dünyanın konuştuğu ve popülerliğin zirvesindeki bir kişiyi Acun'un getirmesi gerçekten güzel bi iş. Çok hoşuma gitti şimdiden final güzel olacak belli oldu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

[align=center]Acun'dan büyük yılbaşı sürprizi!

O Ses Türkiye programında, yılbaşı gecesi Acun Ilıcalı'dan seyirciye büyük bir sürpriz geliyor. Sabah yazarı Yüksel Aytuğ yazdı...

Sabah Gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, "Acun'un yılbaşı sürprizi" başlıklı yazısında ünlü yapımcının izleyiciye hazırladığı büyük sürprizi kaleme aldı.

Aytuğ'un Sabah gazetesi Günaydın ekindeki yazısına göre; O Ses Türkiye yarışmasında bu kez yarışmacılar ünlüler olacak. Jüri üyeleri ünlülerin yüzünü görmeden normal yarışmacıymış gibi davranacak. Kendi takımlarını oluşturacak.

Yüksel Aytuğ yarışmaya gelecek ünlülerden bazılarını öğrendiğini, ancak sürprizi bozmamak için yazmadığını belirtti. [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]O Ses Türkiye Jürisi - Dum Tek Tek

[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hülyanın şarkıda olmayışı muratla mustafanın kötü lisanı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu şarkıyı hadise söylesin hep nolur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]Hadise'yle tartışması olay olan O Ses Türkiye yarışmasındaki Serhat Kidil meğersem klibi olan, TV'de çeşitli programlara çıkmış şarkıcıymış. Pek tanınmıyor sanırım ben de bilmiyordum. Klibi de Dahili ve Harici. Tarzı hoşuma gitti benim. Yalnız TŞY'de bile daha O Ses Türkiye'nin 2. sezonu başlamadan yarışmış, vay vay vay

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugün bir kız Euphoria'yı okumuş. Dakika ile kaçırdım ya. Merak ettim. Mustafa Sandal gayet güzel okudun diyor. Dediğine ne kadar güven olur orası ayrı.

Bu arada Mustafa Sandal'ın takımındaki Efe benim Güzel Sanatlar Lisesi'nden okul arkadaşım. Benim bir üst sınıfımdaydı. Çello çalmaya çalışıyordu. (çalamıyordu) Zaten klasik müzikten uzak bir tip. Şu an ogretmenlik okuyor. Bence bu tarz bir solist olmalı. Başka bir şey olmaz o çocuktan. Zaten kişilik olarak da çok kötü bir tip. Aynı odada kalmışlığım var. xD

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...