İçeriğe atla

yerli yarışma O Ses Türkiye

Canala

Pinlenen İletiler

• 4 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Önümüzdeki sezon O Ses Türkiye Alaturka formatıyla devam etmelerini tavsiye ediyorum.

Beyaz'ın jüri olma sebebi, Gökhan'dan kalacak komedi eksikliğini tamamlamak içindir eminim ki. Beyaz pek de komik bir insan olmadığı için, yer mi bilemedim. Hülya Avşar'ın en azından bir assolistlik kariyeri vardı. Beyaz her bölüm gemilerde talim var okur artık.

Sibel Can bu programa olur mu falan derken, Seda Sayan gelmiş. Hadise yerine de Seren Serengil gelseydi, izleyebilirdim açıkçası.

Bu sene çok izlenmezmiş gibi geliyor bana. Seneye de Survivor yarışmacılarını jüri yaparlar olmadı, sıkıntı yok.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 20 saat önce yazdı:

Önümüzdeki sezon O Ses Türkiye Alaturka formatıyla devam etmelerini tavsiye ediyorum.

Beyaz'ın jüri olma sebebi, Gökhan'dan kalacak komedi eksikliğini tamamlamak içindir eminim ki. Beyaz pek de komik bir insan olmadığı için, yer mi bilemedim. Hülya Avşar'ın en azından bir assolistlik kariyeri vardı. Beyaz her bölüm gemilerde talim var okur artık.

Sibel Can bu programa olur mu falan derken, Seda Sayan gelmiş. Hadise yerine de Seren Serengil gelseydi, izleyebilirdim açıkçası.

Bu sene çok izlenmezmiş gibi geliyor bana. Seneye de Survivor yarışmacılarını jüri yaparlar olmadı, sıkıntı yok.

estetikli  ağzıyla  doğru  düzgün konuşamayan   seren   jürilik  mi  yapacak    :cokkomik:     

gitsin magazin  sunsun   tek yaptığı  bildiği   iş

:oyle:  

• Beğendim 1
  • Yarıldım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...
  • 5 ay sonra...
Mustafa, 24.05.2021 - 14:15 yazdı:

Hadise ile boşalan koltuğa Gülşen geçiyormuş

:ahaha:  

Gülşen görmeyeli bayağı bir değişmiş:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...