İçeriğe atla

Beyoncé Fan Club (BeyHives)

Canala

Pinlenen İletiler

Beyoncé'nin Super Bowl'da Single Ladies performansı yapacağı kesinleşti

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Acaba Single Ladies'i tek mi söyler yoksa konuk bir şarkıcıyla mı? Justin Timberlake'in videosundan sonra ondan beklerim öyle bir şey

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Ya muhteşem bir show olacak, sabırsızlanıyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha ben az değilim hislerim ne kadar kuvvetli

Gizlenmiş İçerik

İnşallah sahne alır uzun zamandır yok ortalarda, yeni şarkılar da yapmış, kendi tanıtımını yapar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Beyonce Oscar'da![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Ünlü yıldız Beyonce'nin Oscar'da da sahne alacağı konuşuluyor...

Beyonce doğumu sonrasında sahnelere harika bir şekilde geri dönüyor.

Önce 9 sene aradan sonra Brit Müzik Ödülleri'nde sahne alacağı duyurulan Beyonce'nin, şimdi de 2013 Akademi Ödülleri'nde sahne alacağı konuşuluyor.

Dream Girl'le başarılı bir oyunculuk da sergileyen Beyonce, geride bıraktığımız gün Obama için sahne almış ama playback yaptığı için eleştiri almıştı.

3 Şubat'ta gerçekleşecek olan Super Bowl'da da sahne alacak olan seksi müzisyen, anlaşılan 2013 yılında eski özlenen bol sahneli günlerine geri dönüyor. [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Baldırlı kadınların daha seksi olduğunu düşünüyorum. Çöp bacaklı olmayın kızlar, benden soylemesi

Gizlenmiş İçerik

Beyonce de gayet hoş, seksi olmuş bu fotoğrafta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Böyle bacak severim ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]BEYONCE TURNE HAZIRLIĞINDA[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Beyoncé, yakında tuneye çıkacağını açıkladı.

Çok konuşulan Super Bowl yarı devre finalinde performans sergileyecek olan Beyoncé, bu şov sonrasında, turnesi hakkında açıklama yapacağını söyledi.

2009 yılında İngiltere’de gerçekleştirdiği ‘I Am...Tour’ sonrasında turneye çıkmayan sanatçı, hayranlarının turne beklentisinde olduğunu, bu nedenle geniş kapsamlı bir turne hazırlayacağını belirtti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarin cikiyomus bunun yeni albumu.

yeni albümmü

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben yeni albümden bir sarkı söyleyeceğini biliyordum sadece

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...