İçeriğe atla

Kylie Minogue Fan Club (Lovers)

Illusion

Pinlenen İletiler

• İleti 434
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

Kylie Minogue "Skirt" official remixleri yayinlandi.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben zaten hayatında koli görmemiş körpeyim ayol

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sen daha iyi bilirsin

Herhalde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben zaten hayatında koli görmemiş körpeyim ayol

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sen daha iyi bilirsin

Koli bantların açıla açıla bi hal oldu yeme kimseyi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Kylie Minogue: Madonna gerçekten bir ilham kaynağı!

Watch What Happens adlı programa katılan Kylie, bir hayranı tarafından arandı ve "Merak ediyorum hiç Madonna ve onun şarkıları hakkında konuşmaktan sıkıldın mı?" sorusuyla karşılaştı.

Hayır, hiç bir zaman sıkılmadım, her zaman aynı cevabı veririm : O her zaman gerçek bir ilham kaynağıydı ve hala da öyle... Favori Madonna şarkım? Çok fazla var ama özellikle Borderline'ı seviyorum.

Onunla yalnızca iki kere tanıştım, ortak arkadaşlarımız var ve bu yüzden onu tanıyormuş gibi hissediyorum. Kimse onu tamamen tanıdığını söyleyemez , o bir ikon, bu nedenle onu bende tamamen tanımıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

"Skirt" Billboard US Dance Chart'ta 1. siraya kadar yukseldi. "Skirt" gectigimiz hafta da Beatport Chart'ta 1 numara olmustu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...