İçeriğe atla

Atiye Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Atiye Avrupa'ya Açılıyor![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

'Bring me Back' adlı şarkısıyla Avrupa'yı hedefleyen şarkıcının yeni single çalışması gelecek hafta Avrupa'da piyasaya çıkacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • İleti 51
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

İndirmek İçin

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Atiye'nin sesi beni rahatsız ediyor ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben beğenemedim hele o sesini incelttiği yerleri hiç beğenemedim. Amacına ulaşır umarım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harika olmuş bence çok beğendim ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de cok begendim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ha avrupada cok patlayacak bi şarkı degil..Ama Türkiye şartlarına göre fazlasıyla iyi..Ben Atiyenin kliplerini begenmiyorum fazla..Ona bir çözüm bulunmalı..gerçi bu fena degil:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Atiye Avrupa'yı sallamaya hazırlanıyor! İngilizce single çalışması "Bring Me Back" Audio Kingdom Records etiketiyle 27 Temmuz'dan itibaren Almanya, Avusturya ve İsviçre'de müzik marketlerde! Şarkının klibi Almanya'nın önemli yönetmenlerinden Sören Schaller tarafından çekildi...[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

darbukalar olmasaymış iyiymiş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Aynen,darbukalar çok eğreti durmuş.Bunun darbukasızını yapsın,Eurovision'a gitsin

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eylul'den sonra yayinlasa gidebilirmis yalniz. Kotu de olmazmis.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...