Jump to content

:UnitedKingdom: 200. ETSC final oylaması başladı. TIKLA!

YasminTheDios

Eurovision 2010 | Norveç (Share The Moment)

Recommended Posts

2010 Niamh Kavanagh demek benim için! Hera Björk falan onun yanında yalan. Lena bile yalan hatta. :heart:

2010 Niamh Kavanagh demek benim için! Hera Björk falan onun yanında yalan. Lena bile yalan hatta. :heart:

Malcolm'ün yanında Lena da kimmiş? :kahve:

2010 yılının finale çıkamamasına üzüldüğüm tek şarkısı Angel Si Tİ kesinlikle :( ahh be miro o performans biraz daha canlı olsaydı finaldeydin!

Miro'nun o hareketler falan tam bi Tarkan'dı ya. Ben en çok Estonya'ya üzülmüştüm. Siren çok iyi bir şarkıydı. Bi de o yıl Litvanya'yı destekleyenler vardı şaka gibi aklıma geldi şimdi de böğ. :D

Tarkana özenmiş kereta :siritma: performansın ilk 50 saniyesine yakın oraya mıhlandğını falan düşünmeye başlamıştım sonra kıpırdadı allaha şükür :s15: ama bana yetersiz geldi ben daha çok efekt ne biliyim dikkat çekici şeyler bekliyordum bu şarkı için çok ümitliydim o yıl..sesine diceğim yok zaten orda susuyorum :pray: parlatılmış dansçılarda olmasaydı heralde sonuncu olarak tamamlardı ilk yarı finali :D

Tarkana özenmiş kereta :siritma: performansın ilk 50 saniyesine yakın oraya mıhlandğını falan düşünmeye başlamıştım sonra kıpırdadı allaha şükür :s15: ama bana yetersiz geldi ben daha çok efekt ne biliyim dikkat çekici şeyler bekliyordum bu şarkı için çok ümitliydim o yıl..sesine diceğim yok zaten orda susuyorum :pray: parlatılmış dansçılarda olmasaydı heralde sonuncu olarak tamamlardı ilk yarı finali :D

Aynen öyle. Ama şarkı sadece ''OO-ooo-OOO-oo-o'' kısmından ibaret olunca bi'şey yapamadı doğal olarak. :D Ama altyapısı çok güzeldi, karaoke versiyonu daha hoş şarkının kendisinden. :siritma:

Aynen öyle. Ama şarkı sadece ''OO-ooo-OOO-oo-o'' kısmından ibaret olunca bi'şey yapamadı doğal olarak. :D Ama altyapısı çok güzeldi, karaoke versiyonu daha hoş şarkının kendisinden. :siritma:

En azından klipteki gibi kanat falan olabilirdi hani sonda (son ana kadar bu ümidi taşımıştım içimde :f04: ) o şarkıyada bi kareograf olurdu yaa tabii güçlü rakiplerde vardı başta biz olmak üzere :D :D adam kaynadı tabi arada :D

Manga'nın senesi! Oylama daha heyecanlı geçeydi iyiydi bu sene. Lena'nın 1. olcagını kabullenip, Manga ne yapacak acaba diye izlediğim ama sonunda mutlu oldugun sene :)

Oooo benim yılım! :heart: Türkiye'nin birinci olacağına en çok inandığım yıldı ama büyük bir hayal kırıklığına uğramadım , bu yüzden en sevdiğim yıldı :) Arkadaşlarla toplanıp izlemiştik hatta Ovo Je Balkan ve Opa'da halay çekmiştik son ses açıp :siritma: :siritma: :siritma: Slovlardan Drip drop ve My heart is yours favorimdi.Sevdiğim şarkı çoktu her şarkıyı severek dinlemiştim.Umarım 2013tede böyle bir yıl yaşarız! :clap: