İçeriğe atla

Eurovision 2009 | Rusya

Misafir

Pinlenen İletiler

Gel itiraf et, sen de çok sonraları o şarkıya sardın benim gibi

:tabitabi: bizde fransızcılık dededen, tam o sene, lisede fransızca eğitimime başladığım içün, -en sevdiğim şarkılardan olmasa da- fransanın gönderdiği tüm şarkıları severdim (allez dahil), fransa bir statüydü benim için, herkes çok eziyordu şarkıyı, bu ne sıkıcı bu diye

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen de çakma elit çıktın :ikiyuzlu:

Bir kere açıp dinlememişimdir (o zamanlar da dahil) sadece bir statüko aracı ve mangacıları başımdan savma aracı olarak kullanıyordum, herkese ben bunu severim diyip 'ÇÜNKÜ SÖZLERİNİ ANLIYORUM BEN FRANSIZCA OKUYORUM' derdim salak gibi :evetevet:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Manga sevenler Fransa'dan nefret ettiklerine göre senden daha elitlermiş :gorusucez:

:evet: zaten o zamanlar elit değildim daha, 2011 benim için yeni şeylerin başladığı bir yıl oldu, elit insanlarla takılmaya başladım :oyle:

ayaknotu: allez'yi sevdiğimi hiçbir zaman söylemedim

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cidden sen sanat tarihi okumaya başlayınca elitleştin :icimegir:

ay yok artık abartma, 2012nin sonunda başladım sanat tarihine, ilk sene benimle dalga geçerlerdi elitistsin sen diye (gerçek anlamda elitizmden bahsediyör)

2011'de elitleştiğimi hatırlarsın, bosna, isviçre, finlandiya falan hepsi bebeklerimdi

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zamanlarda bir site vardı, anasayfası haber, forumunda yarışma yapılırdı, şenol, ogün falan vardı, kurul kurmuşlardı güzel olmayan şarkıları falan yarıştırmıyorlardı, baya askeri cunta dönemidir eurovision fan tarihinde, beni almamışlardı :kahroluyorum:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...