İçeriğe atla

Eurovision 2009 | Rusya

Misafir

Pinlenen İletiler

Guest schlagerman

sahne çok büyüktü ve bana göre 1988 ve 2001 deki büyük sahne deneyiminden ders çıkarılmıştı.Müzikleri güzel özel olan bir seneydi ama bir şarkıyı hiç dinleyemiyorum,dinlemek istemiyorum çünkü dinlediğim zaman ALWAYS ON MY MIND,ALWAYS IN MY DREAM :1silah:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Şampiyonun aylar evvel belli olduğu bir seneydi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Fakat Türkiye açısından değerlendirdiğimde en üzüldüğüm sene de bu sene olmuştur herhalde.Şampiyonun belli olduğu yerde normal şartlarda en azından 2.olabilecekken hem Hadise'nin sesinin çıkmaması hem de kareografinin vasat olması nedeniyle anca 4.olabilmiştik.

177 puanı kesinlikle şarkının kalitesinden aldık onun haricinde herşey bizim için çok kötüydü.Hatta o zaman Yunanlılar'ın bile keşke böyle bir şarkıyla biz katılsaydık dediklerini hatırlıyorum.

Üzülmemin asıl sebebi aslında eurovision tarihimizin en yüksek puanını alabileceğimiz yerde daha az puan alıp yarışmayı tamamlamış olmamızdır.

Gerçi televote'lardan 203 puan almıştık o da bir yerde rekor sayılabilir bizim için tabi:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Fantasy Bird Slogan değildiki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> Logo da kus o sekilde adlandırılmıstı sadece

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

[align=center]Oha Bahar Toksoy Guidetti bir tane köpek barınağı açmıştı onun tanıtım videosunda Alexander Rybak şarkısı var.

Gizlenmiş İçerik

Bu kadında böyle Eurovision'a falan yatkınlık olduğunu düşünüyodum.

Gizlenmiş İçerik

Canım ya en sevdiğim oyuncu

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Eurovision resmi web sitesi, Hadise'nin manşet fotoğrafında olduğu "Dancing with Eurovision stars" adlı bir yazı ve video yayınladı. Videoda Hadise ve Sertab Erener yer alıyor.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Video çok iyi olmuş ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> o yıllara gittim geldim.Eurovision ne güzel sey eskisi kadar populer olmasa bile benim için.Hayatımın hep bir kosesinde yer etmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Ablam ben ve ikiz kardeşimin Hadisenin Düm Tek Tek şarkısına ölüp bittiğimiz, Ece Erkenin sunduğu mavi şeker programında sürekli Eurovision propagandalarının yapılmasını nutkumuz tutularak izlediğimiz yıl. Yarı final'in ilk ayağını 82 ekran tv karşısında resmen 1 m öteden izlediğimiz, ablamın sürekli Ukrayna kazanacak diyerek beni sürekli bozmasını kabullenemediğim bir sene idi. Hatta ablam yarışma başında kimden duyduysa bilmiyorum ''Bu sene Ukrayna en büyük favoriymiş.'' demişti. Ukraynayı izlerken nesi favori demiştim hatta. Norveç aklımın ucundan geçmiyordu. Portekize anlamsızca gıcık oluyordum. Final gecesinde Amcamın oğlunun asker eğlencesi vardı, aşağıda Kolbastı çalarken evde 92 volume'da yarışmayı izlemiştim. TV'yi açtığımda ilk çıkan ülke gıcık Portekiz'di. Türkiye çıkana kadar aşağıya inip çiftetelli oynadım. Döndüğümde tamamen hayal kırıklığı yaşadım. O ne iğrenç bir sesti. Hadise yoktu sahnede sanki adam söylüyordu şarkıyı. Bu arada Moldova'ya sırf şarkının içinde Çağatay gibi bir şey söylüyor diye aşık olmuştum. Oylamalarda babam sürekli bu ülke bize puan vermez vermez diyerek puanlarımızı yükselttiğini düşünüyorum

Gizlenmiş İçerik

. Yarışma bitiminde asker eğlencesinde şarkıcılık yapan abimizi evine bırakmıştık. Ne yazık ki 2 sene önce onu kaybettik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ece Erkenin sunduğu mavi şeker programında sürekli Eurovision propagandalarının yapılmasını nutkumuz tutularak izlediğimiz yıl.

Ayrıca o sene Yonca Baygın'ın sunduğu (Meltem Ersan sırf bu yüzden gıcık olmuştu, tanışıklığımız o zamanlara denk gelir) ''Eurovision'a Doğru'' tarzı 10 bölümlük bi program hazırlamıştı TRT.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...