İçeriğe atla

Eurovision 2008 | Sırbistan (Confluence Of Sound)

Misafir

Pinlenen İletiler

2008 kadın şarkıcılar senesiydi ama bir erkek kazandı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ani Lorak, Sirusho, Kalomira.. Bu üç kızı da çok sevmiştim. Mor ve Ötesi de gayet iyiydi. 1. olan şarkıyı hala dinlemem..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • İleti 178
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

logo müthiş , açılış müthiş..sunucular müthiş..daha ne

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
favori tabiiki dima bilandı birinci olması hiç şaşkınlık yaratmamıştı yani sonuna kadarda haketmişti özellikle ''patenci çocuğun'' çok katkısı var

Gizlenmiş İçerik

Allah kahretmesin seni o Patenci çocuk dedigin dünyanın bir süre bir numarası olmuş Rus patenci Evgeni Plushenko....Neyse

Gizlenmiş İçerik

Açılışları hiç ama hiç sevmemiştim....

Zeljko'nun sunucu olmasına çok sevinmiştim....

Mor ve Ötesi'ni inanılmaz başarılı bulmuştum ki solistimiz çok iyiydi....

Ani Lorak kazanmalıydı o ses ile....

Dima'ya daha bir gıcık olmustum nedense hem haketmemişti hem de kameralara oynuyordu....

Oylamanın ilk başlarında Türkiye bir süre 1. likte kaldıgında '' hassss.....'' diye kaldıgım yıl

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Sunucular[/align]

[align=center]Jovana Jankovic & Zeljko Joksimoviç[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Mekan[/align]

[align=center]Belgrad Arena (Şimdiki adıyla Kombank Arena)[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en beğendiğim eurovision ev sahipliğinden biriydi bence ackılıs showu cok iyi olmasada sahne ve sarkılar yonunden muhtesemdi bence ve en iyi ilk 5 te bana gore bu yıldı favorilerim ise Ukrayna , ermenistan , yunanistan , norveç, isveç , rusyaydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> mor ve ötesi bana gore vasat bir sarkıydı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Kıbrıs 2008 yılında Evdokia Kadi ile 2.Yarı finalde yarışmış ve 36 puanla 15. sırada yer almıştı.Finale kalamamıştı ama ben çok beğenmiştim dansları..

Gizlenmiş İçerik

siz ne düşünüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kıbrıs 2008 yılında Evdokia Kadi ile 2.Yarı finalde yarışmış ve 36 puanla 15. sırada yer almıştı.Finale kalamamıştı ama ben çok beğenmiştim dansları..

Gizlenmiş İçerik

siz ne düşünüyorsunuz?

Çooook sevdigim bir şarkıdır. Rum kültürünü çok güzel yansıtan bir şarkı.Şarkıda kullanılan enstrümanlar olsun melodi olsun çok hoş bence.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O sene finale çıkan bazı şarkılardan güzeldi Güney Kıbrıs. Bayağıdır dinlememiştim çok iyi oldu bu arada

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O sene finale çıkan bazı şarkılardan güzeldi Güney Kıbrıs. Bayağıdır dinlememiştim çok iyi oldu bu arada

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben yorum yapmasaydım görmeyecektin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Kadın şarkıcılarının çok iddialı olduğu ve nerdeyse kadınların hepsini beğendiğim tek yarışma.

Bir yarım akıllı bir yarım deli işte naparsın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hold on be strong mükemmel bir şarkı.Norveç kazanmalıydı açık ara. Hem ses hem şarkı hem de sunum. Her şey mükemmeldi. Saçma Dima kazanacağına...Sırbistan'ı da en çok beğendiğim senedir fakat Jelena çok detone oldu o gün. Canlı performansı berbattı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...