İçeriğe atla

Eurovision 2007 | Finlandiya (True Fantasy)

Misafir

Pinlenen İletiler

• 3 hafta sonra...

Spain 213

Finland 211

Cyprus 210

Netherlands 207

United Kingdom 197

O seneki listem. Yıllar önce yapmıştım. Macaristan ve Makedonya'nın oylarını hala girmedim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birlesik Krallik cok guzeldi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birlesik Krallik cok guzeldi.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Aynen. We're flying the flag...All ove the world..Flying the flag for youu.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah ah. Mesela Hold On Be Strong'a Sinan Akcil Turkce soz yazsin, Ajda Pekkan okusun diyodum bi aralar da.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah ah. Mesela Hold On Be Strong'a Sinan Akcil Turkce soz yazsin, Ajda Pekkan okusun diyodum bi aralar da. :h

Işın Karaca okusun onu. Araya da ney falan... hıhı evet
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isin girtlak yapicam diye cok bagirirdi be, biraz yumusak bir sesle okunmali o sarki bence. Ajda tam giderdi.

Ama o şarkının bir ağırlığı var boyle. Biraz alto bir ses gerek o yüzden. Ajda'ya yakısmazdı gibi geldi bana. Isın iyidir. Hem kilo bakımından benziyor da. :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah ah. Mesela Hold On Be Strong'a Sinan Akcil Turkce soz yazsin, Ajda Pekkan okusun diyodum bi aralar da.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/mellow@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...