İçeriğe atla

Eurovision 2007 | Finlandiya (True Fantasy)

Misafir

Pinlenen İletiler

eurovisionu takip ettiğimden beri en sevdiğim yarışma kesinlikle 2007 senesi. hala önüne geçen bir sene olduğunu düşünmüyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim de 2009'dan sonra gelebilecek senedir 2007. Çok zevkliydl ve sanırım en sevdiğim sunucular Fin sunucular oldu şu son 5 yılın. Oylama falan da çok zevkliydi, güzeldi her şey

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sarbel Okan Bayülgen'in Programına konuk , yıl 2007..

Tesadüf eseri rastladım bu videoya..2008 yılından beri Eurovision'un sıkı takipçisiyim , bu yüzden bu programı kaçırmış olmalıyım.Video hakkında yapılıcak tek bir yorumum var : Sarbel Tam Bir Mallama Grubunun İçine Düşmüş !

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sarbel Okan Bayülgen'in Programına konuk , yıl 2007..

Tesadüf eseri rastladım bu videoya..2008 yılından beri Eurovision'un sıkı takipçisiyim , bu yüzden bu programı kaçırmış olmalıyım.Video hakkında yapılıcak tek bir yorumum var : Sarbel Tam Bir Mallama Grubunun İçine Düşmüş !

[video=youtube]

"Kenanlar yaşasın çat pat pot" falan... Rezalet

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tercümana zaten hayran kaldım! "Biz sizin şarkınızı sevdik de" diyor We love our song" diyor yaa...Ebru Gündeşi zaten saymıyorum kenana takmış! biz sizin people siz bizim people allah belanı versin okan!!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bu programi canli izledikten sonra Sarbel hayranligim baslamisti, sadece 3 ay surdu ama olsun

Gizlenmiş İçerik

Niye herkese aynı şey olmuş yaa!!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> En az 10 kişi duydum o yıllar sarbele'e deli gibi hayran olup sonra unutan

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Vayy daha önce gelen hiçbir yunan bu kadar sıcak değildi bence...adam bildiğin şakıtmış türkçeyi!

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Finlandiya sahne olarak en sevdiğim ESC'lerden biriydi. Kenan Doğulu ile coştuk o sene

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 1. olan Molitva da farklıydı, hoştu..

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Wuhuuu favori yıllarımdan.. Nedendir bilmem Finlandiya o sene durdugum yerde üşütmüştü beni... Hem teması ile hem sahnesi arenası ile hem de Finlandiya oldugu için herhalde....hihi

Molitva'yı sonuna kadar destekledigim bir yıl....

Dimitri Koldun(Belarus)'un ve ekibinin danslarını çok sevdigim bir yıl....

Kenan'dan oldukça ümitlendigim ama şarkımızın nakaratında hep bir şeyleri eksik buldugum bir yıl....

Annemin Ukrayna'ya bayıldıgı bir yıl....

Oylama sırasında küfür edip yarışma sonrasında hayranı oldugum bir grubun oldugu bir yıl...Serebro'dan bahsediyorum....

Sahne efektleri (ledler) ve desenlerinin tüm yarışmalar içinde en iyisi oldugunu düşündügüm bir yıl....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Sunucular[/align]

[align=center]Jaana Pelkonen & Mikko Leppilampi[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Mekan[/align]

[align=center]Hartwall Arena[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

o yıllarda eurovision temsilcileri gelirdi hatırlıyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sürekli takip etmeye çalışıyorum televizyondan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> internet çok yaygın değildi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Finlandiya çok iyiydi.

Yanlış yarışma kurbanı oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...