Jump to content

:UnitedKingdom: 200. ETSC final oylaması başladı. TIKLA!

YasminTheDios

Eurovision 2007 | Finlandiya (True Fantasy)

Recommended Posts

beni en çok etkileyen birincilerin en başında gelir mükemmeldi

2007 ne hoş bir yıldı. Hırvatistan'ından İzlanda'sına, Sırbistan'ın Moldova'sına kadar her şarkı apayrı güzellikteydi. Haklı bir birincilikti Molitva'nınkisi bence. Keşke Türkiye'den de puan alabilseydi. Sırplar azmettiler, Karadağsız yarıştıkları ilk yarışmada kazandılar.

2007 ne hoş bir yıldı. Hırvatistan'ından İzlanda'sına, Sırbistan'ın Moldova'sına kadar her şarkı apayrı güzellikteydi. Haklı bir birincilikti Molitva'nınkisi bence. Keşke Türkiye'den de puan alabilseydi. Sırplar azmettiler, Karadağsız yarıştıkları ilk yarışmada kazandılar.

Evet dedigin gibi birsuru sarki cok iyiydi. Bence de hakli olarak kazandi Sirbistan.

Nefret edilecek kadar kötü bi şarkı değil bence, ama senin görüşün tabi :)

kötü olduğu için değil. ben sevmiyorum..

eurovisionu takip ettiğimden beri en sevdiğim yarışma kesinlikle 2007 senesi. hala önüne geçen bir sene olduğunu düşünmüyorum :)

Benim de 2009'dan sonra gelebilecek senedir 2007. Çok zevkliydl ve sanırım en sevdiğim sunucular Fin sunucular oldu şu son 5 yılın. Oylama falan da çok zevkliydi, güzeldi her şey :)

Sarbel Okan Bayülgen'in Programına konuk , yıl 2007..

Tesadüf eseri rastladım bu videoya..2008 yılından beri Eurovision'un sıkı takipçisiyim , bu yüzden bu programı kaçırmış olmalıyım.Video hakkında yapılıcak tek bir yorumum var : Sarbel Tam Bir Mallama Grubunun İçine Düşmüş !

[video=youtube]