İçeriğe atla

Eurovision 2007 | Finlandiya (True Fantasy)

Misafir

Pinlenen İletiler

ESY_Helsinki_2007.png

2007 Eurovision Şarkı Yarışması ya da 52. Eurovision Şarkı Yarışması, 2007 yılında Finlandiya'nin başkenti Helsinki'deki Hartwall Areena'da düzenlenen yarışmadır. Yarı-finali 10 Mayıs, finali ise 12 Mayıs tarihlerinde düzenlenmiştir. Yarışmayı Sırbistan adına yarışan Marija Šerifović, "Molitva" adlı şarkısıyla kazanmıştır. Gürcistan, Çek Cumhuriyeti, Sırbistan ve Karadağ yarışmaya ilk kez katılmıştır. Yarışmanın ev sahibi yayıncısı YLE'dir. Türkiye adına Kenan Doğulu ''Shake it up shekerim'' ile 4. olmuştur.

Sırbistan - Molitva

[video=youtube]

Türkiye - Shake It Up Shekerim

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ahh en heyecanlı yıl ne güzel geçmişti ozamanlar kenan kesin ilk 3 e girmeli diyodum ama giremedi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:s4:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Hollanda o sene çok güzeldi. İsviçre de aynı şekilde. Bir çok ülkenin hakkı yendi. Büyük Britanya, Hollanda, İsviçre, Finlandiya, İsveç, Norveç ve Makedonya. Bu ülkelerin şarkıları harikaydı ama... Haydi eller kader kahpe kader

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Bu şarkıyı anlamamama ragmen cok duygulanıyordum nedense. Simdi Türkçe çevirili videosunu buldum. Sözler cidden cok anlamlı, bir kez daha sevdim diyebilirim.. İyi dinlemeler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cidden benim de ayni sekilde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sevdigim balladlardan biri

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nefret edilecek kadar kötü bi şarkı değil bence, ama senin görüşün tabi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2007 ne hoş bir yıldı. Hırvatistan'ından İzlanda'sına, Sırbistan'ın Moldova'sına kadar her şarkı apayrı güzellikteydi. Haklı bir birincilikti Molitva'nınkisi bence. Keşke Türkiye'den de puan alabilseydi. Sırplar azmettiler, Karadağsız yarıştıkları ilk yarışmada kazandılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2007 ne hoş bir yıldı. Hırvatistan'ından İzlanda'sına, Sırbistan'ın Moldova'sına kadar her şarkı apayrı güzellikteydi. Haklı bir birincilikti Molitva'nınkisi bence. Keşke Türkiye'den de puan alabilseydi. Sırplar azmettiler, Karadağsız yarıştıkları ilk yarışmada kazandılar.

Evet dedigin gibi birsuru sarki cok iyiydi. Bence de hakli olarak kazandi Sirbistan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...