İçeriğe atla

Şahika Fan CLub

Yiğit

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[align=left] [/align][/align]

ŞAHİKA KOÇARSLANLI:

Türkiye'nin 14. Zengini olan Şahika, alış-veriş düşkünü, 80'lerden giyinen, insana ağzının payını verebilen bir insandır. Moda İkonu olduğu için iş arkadaşları onu sevmezler. Dilber Hala'sından nefret eder. Aşka oldukça düşkün bir karakter çizen Şahika, ilk olarak Sacit'e aşık olmuştur. Sacit'le kapıcının kızı Zeynep üçgeninde oldukça ihtiraslı bir aşk yaşayan Şahika'nın kalbi Sacit'in Gaziantep'e dönmesiyle kısa süre boş kalsa askerden dönen Volkan'a gönlünü kaptıracaktır. Birbirlerine yalanlar atan bu iki sevgili oldukça romantik bir aşk yaşamaktadır.

İŞTE ONDAN KARELER:

[align=center][video=youtube]

[/align]

İnsanın ağzının payını böyle de verir.

[video=youtube]

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saf numaralarına yatma kızzıımmm, şahika koçarslanlının her giydiği medyada çıkaaarrr haa zaten senin nasılll anasının gözü olduğun kubilayı kafeslemenden bellii!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayatimda bir bolumunu dahi izlemedigim (dort bes kere izlemek icin basina oturup sonra dayanamayip kapadigim) dizinin begenmedigim karakteri. Bu konuda cok yalnizim sanirim benden baska bu diziyi begenmemis ve izlememis olan yok.

Ben Yaprak Dokumu'nu tercih ediyodum Carsamba geceleri tum Turk halki gibi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayatimda bir bolumunu dahi izlemedigim (dort bes kere izlemek icin basina oturup sonra dayanamayip kapadigim) dizinin begenmedigim karakteri. Bu konuda cok yalnizim sanirim benden baska bu diziyi begenmemis ve izlememis olan yok.

Ben Yaprak Dokumu'nu tercih ediyodum Carsamba geceleri tum Turk halki gibi. :kalp:

keşke dislike butonu olsa : )))))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gülse Birsel gibi hem başarılı hem de inanılmaz zeki bir kadın boyle bir filmin yazarı olacak ve kötü olacak ha ???

Fakat maalesef ben de annem yüzünden Çarşamba geceleri hep Yaprak Dökümü'nü izlemek zorunda kalırdım. Çünkü diger TV'miz babama aitti sadece .....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...