İçeriğe atla

Eurovision 2006 | Yunanistan (Feel The Rhythm)

Misafir

Pinlenen İletiler

50. yıl yarışmasını izledim. Sertab üst tur oylamasına kalamayınca üzülmüştüm. Yunanistan'ın şarkısı dışındakileri bilmiyordum zaten. ésave your kisses for me" diye başka bir popüler şarkı vardı o dönem. O şarkıyı, ESC şarkısının coverı sanmıştım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O yarışmanın oylamasında bir de her ülke kendi şarkısına puan verebiliyodu :yapmaya:

Yarışmayı annemin arkadaşının evinde hep beraber izlemiştik :dogru:

Şarkılar hep eskilerden olduğundan hepsi her çıkan şarkıyı biliyodu nerdeyse. Ben bir çoğunu ya ilk o yayında duydum, ya da ikinci kez orda dinledim. Önce ilk 5'e çıkan şarkıları açıklamışlardı ve Sertab yoktu. Gerisi benim için önemli değildi. ABBA kazanır diyodu annemler, öyle de oldu.

bunun tamamı ve ya oylaması var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sertaba oy attım ben

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben atmadım valla. Eurovision'daki SMS'lerden daha pahalıydı diye hatırlıyorum o yarışmanın SMS'leri :degil:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2015'te bunun bi benzerini yaptılar, çok eleştirildi. Aslında ilk yapılanından çok da farklı değildir. Çünkü ilk yapılan da bi yarışmadan çok sürekli bi eski temsilcinin sahneye fırladığı ya da eski görüntülerin yer aldığı festival havasındadır. Tek farkı o sene eurovision.tv'nin yaptığı ankette dereceye giren şarkılar arasında oylama yapılması ve 50 yılın birincisinin seçilmesidir. Ayrıca sadece Yunanistan'a son birinci olmasından mütevellit tüm performansını canlı olarak tamamlama hakkı verilmesi açısından saçmadır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok galiba ama şarkıdan sonra konuşmuşlardı sertabla

sertab erener 2. ingilizce albüm hazırlıyorum çıkacak demişti (YALAN)

ismini beraber koyalım demişti sunucu çocuk da asdfghj

Yarışmada yarışacak her bir şarkıyı bir eski Eurovision birincisi ilan ediyordu. Bizim şarkımızı 1977 Eurovision birincisi Fransız şarkıcı Marie Myriam sunmuştu. Çok severim onun şarkısını. Sertab da Celine Dion'u sunmuştu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

50. yıl kutlamaları rezaletti :bitti:

2006 yılının sunucular, sunum ve Fransızca telaffuz açısından en kötü yıl olduğunu düşünüyorum. :sensanki: Sakisle yanındaki kız resmen Fransızca bilmiyolardı :felfecir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
Sertan Gürün, 29.08.2019 - 23:16 yazdı:

Dima Bilan sahne şovunu sade tutmasa alabilirdi aslında. Yıl 2019 hala dinliyorum Never Let You Go’yu. Onun dışında Anna Vissi de ilk üçü haketti bence kalite olarak. 

Ay götüm. Daha nası sahne olsaydı. Ağzıyla kuş tutsa o yıl Lordi'yi geçemezdi kimse

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...