İçeriğe atla

Eurovision 2006 | Yunanistan (Feel The Rhythm)

Misafir

Pinlenen İletiler

Sadece Sibel Tüzünün katıldığını hatırlıyorum. Halamın kızları bu kadın hiç bir şey yapamaz demişlerdi.

O dönem ortasondaydım :dogru:

Herkese inat sınıfta sürekli Süperstar dinletirdim insanalra, benden bıkmışlardı :ahaha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben 2004te ve 2005te uyuyakalmıştım. gerçi 2005in oylamasının sonuna yetişip birinciyi görmüştüm ve o yaz milyonlarca kez my number one dinliyordum yaa ne güzel günlerdi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben 2004te ve 2005te uyuyakalmıştım. gerçi 2005in oylamasının sonuna yetişip birinciyi görmüştüm ve o yaz milyonlarca kez my number one dinliyordum yaa ne güzel günlerdi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

My Number One'ı dinlemek için bütün müzik kanallarına hergün bakardım hey gidi günler hey

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sibel'in Ermeni dansçısı olay olmuştu. Heyecanla beklediğim ilk Eurovision'du. Ayrıca eski temsilcilerimizin videolarını ararken, youtube'u da keşfetmemi sağlamıştı.

O senenin Sabah Gazetesi'nden ''Ermenistan'dan 12 puan bekliyoruz'' haberi hatırlıyorum. Sırf bu yüzden 12 bekliyolardı.

:yapmaya:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@tolga1992 sen de bizden biri oldun artık :yapmaya:

Seviniyorum bu duruma :nasilcikiyorum:

En güzel eurovision forumu kesinlikle burası. Güzel bir ortam var. İnsan ister istemez buraya bağlanıyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

My Number One'ı dinlemek için bütün müzik kanallarına hergün bakardım hey gidi günler hey

Gizlenmiş İçerik

bi de o yıl 50. yıl kutlamaları vardı sertab tekrar sahneye çıkmıştı alkış kıyamet salon inlemişti. en iyi şarkılardandı ama oylamada düşük aldı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En güzel eurovision forumu kesinlikle burası. Güzel bir ortam var. İnsan ister istemez buraya bağlanıyor

Gizlenmiş İçerik

Biz fazla genişiz aslında :ahaha:

Her telden insan var ama burda. ESC döneminden ESC dönemine uğruyosun foruma, başka zamanlarda da bekleriz :beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bi de o yıl 50. yıl kutlamaları vardı sertab tekrar sahneye çıkmıştı alkış kıyamet salon inlemişti. en iyi şarkılardandı ama oylamada düşük aldı
50. yıl kutlamaları için yapılan o yarışmayı izleyememiştim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sonradan izledim tabi.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O yarışmanın oylamasında bir de her ülke kendi şarkısına puan verebiliyodu :yapmaya:

Yarışmayı annemin arkadaşının evinde hep beraber izlemiştik :dogru:

Şarkılar hep eskilerden olduğundan hepsi her çıkan şarkıyı biliyodu nerdeyse. Ben bir çoğunu ya ilk o yayında duydum, ya da ikinci kez orda dinledim. Önce ilk 5'e çıkan şarkıları açıklamışlardı ve Sertab yoktu. Gerisi benim için önemli değildi. ABBA kazanır diyodu annemler, öyle de oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz fazla genişiz aslında :ahaha:

Her telden insan var ama burda. ESC döneminden ESC dönemine uğruyosun foruma, başka zamanlarda da bekleriz :beyimbilir:

Aslında takip ediyorum arada sırada ama yazmıyorum. Bundan sonra yarışma dışı zamanlarda da daha fazla aktif olurum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O yarışmanın oylamasında bir de her ülke kendi şarkısına puan verebiliyodu :yapmaya:

Yarışmayı annemin arkadaşının evinde hep beraber izlemiştik :dogru:

Şarkılar hep eskilerden olduğundan hepsi her çıkan şarkıyı biliyodu nerdeyse. Ben bir çoğunu ya ilk o yayında duydum, ya da ikinci kez orda dinledim. Önce ilk 5'e çıkan şarkıları açıklamışlardı ve Sertab yoktu. Gerisi benim için önemli değildi. ABBA kazanır diyodu annemler, öyle de oldu.

sertaba oy attım ben

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...