İçeriğe atla

Eurovision 2006 | Yunanistan (Feel The Rhythm)

Misafir

Pinlenen İletiler

[align=center]Sunucular[/align]

[align=center]Maria Menounos & Sakis Rouvas[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Mekan[/align]

[align=center]Atina Olimpik Arena[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o yıldan benim favorilerim Yunanistan , Ukrayna idi . Begendiğim sarkılardan favori olmayanları ise Bosna hersek , rusya , türkiye , finlandya , makedonya , romanya , isveç idi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bana göre 2006 da aman aman dediğim pek sarkı yoktu sarkı yonunden zayıftı . Ve bana göre sibel tüzün gercekten cok iyi bir performans gösterdi kendisininde yaptıgı acıklamada belirttiği gibi superstarın ingilizcesi ile favori olarak ilk 5 te gösteriliyormus ve lakin trt nin ısrarı yuzunden sarkı türkçeokunmus ve finalde de trt den izinsiz bir sekilde sarkının bir nakaratını ingilizce komustu ilk 10 da olmay hakkediyorduk ve son olarak mr impossible ı ilk dinlediğimde trt sen ne yaptın diye büyük bir üzüntğü yasamıstım sarkının hey hey kısımları wild dancersı andırsada gercekten cok hoş bir sarkıydı o sarkı ile ilk 5 te kesin olurduk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

finalde de trt den izinsiz bir sekilde sarkının bir nakaratını ingilizce komustu

Yok trt nin haberi vardi.

Evet. TRT'ye sadece sarkinin bir bolumunun Ingilizce okunacagi bildirilmisti. Provalarda Tuzun, sarkinin ikinci nakaratini degil ikinci girisini Ingilizce okumustu hatta. Bence o hali daha guzel, keske finalde de oyle yapsaymis.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

O gece bir çok güzel şarkı vardı gerçekten... Rusya , İsveç , Bosna Hersek , İsveç , Ukrayna , Yunanistan .... fakat bir performans var ki adam hem sesi ile büyüledi hem de sahne ile hayran bıraktı.....

[align=center]Evet Romanya'dan söz ediyorum... [/align]

[align=center][video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pXa8s80Z0tc [/align]

Bu sahnenin nesine hayransın ? İğrenç kalabalık yorucu aptal bi koreografi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 10 ay sonra...
  • 11 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...

Sibel Tüzün final gecesi yarı İngilizce yarı Türkçe ile müthiş bir performans sunmuştu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...