İçeriğe atla

Eurovision 2004 | Türkiye (Under The Same Sky)

Misafir

Pinlenen İletiler

Meltem yerine Azra olabilirdi bence. O bayrakları falan şeediyodu gerçi ama yine o olabilirdi bence.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buldular işte

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Meltem çok popülerdi o dönem ülkede, Korhan da TRT eğitimi almış, kendi içlerinden çıkardıkları bi isim. Ne adam gibi ödül törenlerimiz var, ne büyük organizasyonlarımız. Yarışma programlarımızı bile sunucusuz yapıyoruz neredeyse. Başarısını kanıtlamış biri yok ki ESC'ye koyalım. Norveç daha önce müzik ve spor ödül törenleri sunmuş birini, daha önce MGP jr sunmuş birini ve JESC sunmuş birini çıkarmıştı. Biz popüler ve sunucu kökenli birini çıkaralım desek elde M. Ali Erbil, Seda Sayan ve Esra Ceyhan vardı. Sırbistan da kadın programı sunucusu seçmişti, onun gibi. Bu işi yapabilecek eski ESC temsilcimiz olsaydı onu seçerlerdi belki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buldular işte

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Meltem çok popülerdi o dönem ülkede, Korhan da TRT eğitimi almış, kendi içlerinden çıkardıkları bi isim. Ne adam gibi ödül törenlerimiz var, ne büyük organizasyonlarımız. Yarışma programlarımızı bile sunucusuz yapıyoruz neredeyse. Başarısını kanıtlamış biri yok ki ESC'ye koyalım. Norveç daha önce müzik ve spor ödül törenleri sunmuş birini, daha önce MGP jr sunmuş birini ve JESC sunmuş birini çıkarmıştı. Biz popüler ve sunucu kökenli birini çıkaralım desek elde M. Ali Erbil, Seda Sayan ve Esra Ceyhan vardı. Sırbistan da kadın programı sunucusu seçmişti, onun gibi. Bu işi yapabilecek eski ESC temsilcimiz olsaydı onu seçerlerdi belki.

osman tan erkır olmamıydı?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Acaba Şebnem Paker yapabilir miydi? Onu merak ettim şimdi. Sence yapabilir miyd? @Semih

Yıllardır ortada olmayan bi isim, birden tercih edilmezdi bence. Dil durumunu da bilmiyorum tabii. Ben genel olarak eski temsilcilerin sunuculuğuna karşıyım, çok amatör kalıyolar. Bana kalsa sunucuları EBU atasın, kanallar seçmesin (özellikle doğuda kalan ülkelerde).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...