İçeriğe atla

Eurovision 2003 | Letonya (A Magical Rendez-vous)

Misafir

Pinlenen İletiler

blog sitesi mi ne vardı senin dediğin galiba, rakip ülke şarkıları yayınlanıyordu falan

Blog sitesi mi :nesacmaliyosun:

eurovision-turkey.com hatırladığım kadarıyla 2004'te kurulan ve 2008 sonuna kadar devam ettiği yayın hayatında 15 bin üyeye ulaşan Türkiye'nin ilk ve tek en büyük Eurovision forumuydu. Aynı zamanda haberler içeren bir anasayfası da vardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önceden de yazmıştım aslında. İlk kez 2003'te yarışmayı izlemeye başlamıştım. Sertab'ın ve TATU'nun performansını izleyebilmiştim ama ondan sonra uyuyakalmıştım.

Yarışmanın en güzel kısmı olan oylama kısmını izleyememiştim. Ondan sonraki bütün yarışmaları yarı final ve finalleri hiç kaçırmadan izlemişimdir.

bizde de elektrikler kesilmişti gelmemişti bi türlü uyumuştuk. oylamayı izleyemedim içimde hep yaradır o

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizde de elektrikler kesilmişti gelmemişti bi türlü uyumuştuk. oylamayı izleyemedim içimde hep yaradır o

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Her yerde senelerce TRT yayınını arayıp durdum ama sonra pes ettim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Blog sitesi mi :nesacmaliyosun:

eurovision-turkey.com hatırladığım kadarıyla 2004'te kurulan ve 2008 sonuna kadar devam ettiği yayın hayatında 15 bin üyeye ulaşan Türkiye'nin ilk ve tek en büyük Eurovision forumuydu. Aynı zamanda haberler içeren bir anasayfası da vardı.

o işte ya tamam

alt alta olurdu ülkeler

2006da hırvatistanı çok seviyordum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ukrayna yunanistan belçika da vardı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 bin üye mi? Yuh.

Ve öyle bir şey ki 15 bin üyeli forumu tek kalemde yok ettiler, 2009'da yeniden açtılar. Maalesef tutmadı. Çünkü kapandığında bir çok yeni Eurovision forumu oluşumu ortaya çıkmıştı. Aynı dönem Türkiye'de Facebook'un popülerleşmeye başlamasının etkisiyle, sonsuza dek kapandı. Çok üzülmüştüm, çünkü gerçekten çok aktif bir siteydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o işte ya tamam

alt alta olurdu ülkeler

2006da hırvatistanı çok seviyordum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ukrayna yunanistan belçika da vardı

:degil:

Karıştırıyosun sanırım, o dediğin 12puan'ın portalı olabilir. ETT bildiğin şuanki Time gibiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:degil:

Karıştırıyosun sanırım, o dediğin 12puan'ın portalı olabilir. ETT bildiğin şuanki Time gibiydi.

evet 12 puandı galiba doğru

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

evde internet yoktu

internet kafeye giderdim asdfdfghdtrgd

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur'u "Seni mod yapıcaz." diye keklemişlerdi :ahaha:

Forum kapanmasa moddum :icimegir:

Bana moderatörlük teklifi gelmişti ordan. Adminler hiç ilgilenmiyodu zaten siteyle. Moderatörler de bir nevi s*klemiyolardı. Yeni yönetici arayışına girmişlerdi. Forum o dönem kapandı, yeni açılan forumda da başka iki üye moderatör oldu, beni yapmadılar.

Sonrası zaten 2008'de Time'la başlayan (geldim ve site kapandı resmen), Avrovizyon'la devam eden ve 2009 Mayıs'ında senle beraber açtığımız Eurovisiontime'dan, 2010'un Time'ında Cem'le ilerleyen yolculuğumuzdan bugünlere...

:beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...