İçeriğe atla

Eurovision 2000 | İsveç

Misafir

Pinlenen İletiler

ESC2000.jpg

2000 Eurovision Şarkı Yarışması ya da 45. Eurovision Şarkı Yarışması. İsveç'in başkenti Stokholm'de yapılan Eurovision Şarkı Yarışması'dır. Danimarka adına yarışan Olsen Brothers kazanmıştır.

Türkiye'yi Pınar Ayhan ''yorgunum anla'' isimli şarkıyla temsil etmiş o tarihe kadarki en iyi 3. derece olan 10.'luğu almıştır.

Danimarka - Fly On The Wings Of Love

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G43tg5AZEiY

Türkiye - Yorgunum Anla

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IS7TS5EhKxY

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fly on the wings of love 2000 den buı yanaki en berbat en iğrenç 1. ünvanını halanta koruyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fly on the wings of love 2000 den buı yanaki en berbat en iğrenç 1. ünvanını halanta koruyor

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Everybody'i dinlemediğini varsayıyorum, ayrıca bu şarkı güzel ya.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence hiç öyle değil Estonya'nın şarkısı bir kere çok saçma ve ben hiç beğenmemiştim. Bana göre;

1 Helena

2 Sertab

3 Maria N

4 Ruslana

5 FLY ON THE WINGS OF LOVE

6 Marija

7 Alexander

8 Lena

9 Dima

10 Eldar vs Nigar

Gizlenmiş İçerik

11 Lordi

12 Tanel

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Iceland oraya en iyi 3. derecesini almıştır yazacaktım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 3. yazmayı unutmuşum Halay ve Dinle den sonraki en iyi dereceydi bu. Bu şarkı güzel ama 2000lerin en kötülerinden biri.

halay mı halley mi

epic fail

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

[align=center]Sunucular[/align]

[align=center]Kattis Ahlström & Anders Lundin[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Mekan[/align]

[align=center]Globe Arena (Şimdiki adıyla Ericsson Globe Arena)[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 3 yıl sonra...

"However, the whole production didn’t go reportedly to plan. Reports stated that SVT had some issues with the reigning Eurovision winner Charlotte. It was reported Charlotte was only willing to appear on the condition she could perform her new single."

Escdaily.com böyle demiş.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...