İçeriğe atla

Nicki Minaj Fan Club (Barbz)

Canala

Pinlenen İletiler

[align=center]NICKI MINAJ VE CIARA’DAN YENİ PROJE

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Sıradışı tarzıyla dikkat çeken Nicki Minaj, Ciara’nın yeni albümde yer alan iki şarkıda birlikte çalıştıklarını açıkladı.

Daha önce Alicia Keys, Rihanna ve Chris Brown ile çalışan Nicki Minaj, Ciara ile tarzlarının çok uyduğunu ve birlikte bir proje için geç bile kaldıklarını söyledi. Ünlü şarkıcı, şarkıların yayınlanması için çok sabırsızlandığını da ekledi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Albüm düşmüş

Gizlenmiş İçerik

ama pek inanmıyorum bakim indiriyorum şuan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BU ALBÜMLE İLGİLİ HİÇ HABER BİLE DUYMADIM NE ARA HAZIRLADIDA DÜŞTÜ

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

Açılın ben geldim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Nicki Minaj benim en ama en sevdiğim sanatçı. Her anlamda kendisine bayılıyorum. Forumda başka barbz kenz varmı bilmem ama merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz bana

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2011den beridir fanıyım.1.sıram yani herşeyim kısacası

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]Nicki Minaj'dan Haber Var[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Albüm çalışmalarına başladığını söyleyen Minaj, "bu albüm şu ana kadar yaptıklarımdan fark olacak" diyerek hayranlarını yine şaşırtmayı planlıyor. Bu albüm ile Nicki Minaj, müzik aurasını bir sonraki aşamaya taşımayı planladığını söylemekte. Bakalım bizi ne tür tuhaflıklar bekliyor olacak. [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Billboard 1989 ve 2014 yılları arasında 50 büyük rap sanatçının yer aldığı bir liste yayınladı. Drake'in zirvede yer aldığı listede Nicki Minaj listede yer alan tek kadın şarkıcı oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

[align=center] Nicki Minaj heyecanları yükseltiyor

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Fenomen rapçi Nicki Minaj, Mayıs ayında yayınladığı “Pills N Potions” adındaki single’ı için çektiği video klipten kısa bir bölüm yayınladı.

45 saniyelik videoda, asıl klipten görüntüler kullanılmış.

Her zamanki gibi oldukça cüretkar olan Minaj, yeni albümünü büyük heyecanla bekleyen insanları daha fazla meraklandırmadan, klibin tamamını da yayınlayacağını ifade etti.

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...