İçeriğe atla

Fransa 2012 : Anggun - You and I

Kaan

Puanınız ?  

25 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 61
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 3 hafta sonra...

Muhteşem bi sahne şovu bekliyorum bu altyapıya. Hadi bakalım!

haklısın uğur alt yapı güzel güzel bi sahne sovu yaparsa ii olur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben çok seviyorum ya bunu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama yine de günden güne etkisini yitirdiğini söylemem lazm,keşke fransa martın sonuna doğru flan açklasaydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Bu şarkı çok fazla geri plana atıldı fanlar tarafından aksine Fransa'nın yeniden ilk 10'a girebileceğini düşünüyorum. İyi bir sahne şovu olursa ilk 10 garantilenir. Şarkı çok güzel, zaten Anggun'un yorumuna diyecek yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sen Endonezyalardan çık gel, Fransa'ya gel star ol, sonra Eurovision'a katıl, rezil etsinler. Anggun için hiç iyi olmadı bu. Şarkısı kötü bir şarkı değildi fakat performansı (özellikle karografi) çok çok kötüydü. Sürpriz bir sonuç değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...