Sign in to follow this  
Illusion

İrlanda 2012 : Jedward - Waterline

Puanınız ?  

19 members have voted

1. 1. Puanınız ?

• 12
      5
    • 10
      2
    • 8
      3
    • 7
      0
    • 6
      0
    • 5
      3
    • 4
      1
    • 3
      1
    • 2
      0
    • 1
      2
    • 0
      2

83 posts in this topic

Bu yarı finalde bana 'wouw' dedirten iki ülke oldu. Biri Arnavutluk, diğeri İrlanda. Başarılı buldum! Sevdim! Belki de bu koreografideki farklılıklar İrlanda'ya bir başarı olarak dönebilir. Geçen yılki gibi basit bir koreografileri yok. Şarkı da geçen yılki kadar baş ağrıtmıyor. Daha ne olsun. :D

Yok ya kostümleri beğenmedim. Şovda da farklı bişey göremedim. Sadece arkaplan değişmiş (kırmızıydı mavi olmuş) ve kıyafetlerin rengi değiştirilmiş (kırmızıydı mavi olmuş o da), tek fark şarkının farklı olması.

Ama Jedward'ıma ölürüm ben, çok seviyorum onları. Fıskiye olayı Recap için özel olarak ayarlanmış sanki, güzel durur recapte hakikaten. Bakalım napacak cicişlerim?

[video=youtube]

İRLANDA İKİNCİ PROVA

Fıskiyeler içinde çok hoştular. Ama su fışkırtmak yetmez, alev fışkırtmak da lazım :D

Geçen sene ki şarkıları iyiydi ama bu sene copy paste yapmışlar, o yüzden 0 puan

bence geçen senekinden daha iyi şarkıları : kızlarımız çok seviyor zaten jedward'ı :s15: televotingler tıkanır :D

[video=youtube]

kostümlü prova

Canlı performansta sıkıntı vardı, onun dışında klasik Jedward performansı. Onlar Avrupa'da verdikleri konserlere de böyle çıkıyorlar zaten alışığız. Ben şarkıyı seviyorum, Lipstick'ten de güzel buluyorum, finalde ne yapar bilemem. Umarım yine Eurovision sonrası için sakladıkları Victory tadında bir albüm hazırlamışlardır da, bu yazı da boş geçirmem. :D Finalde biraz mikrofonlarının seslerini açtırsınlar çok kısıktı.

[video=youtube]

YARI FİNAL

finale çıkabileceklerin hepsini tutturdum bi macaristan bozdu :D irlandanın şovuna hayran kaldım :okeyto: basit bi şov değildi