İçeriğe atla

İrlanda 2012 : Jedward - Waterline

Illusion

Puanınız ?  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 71
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Canlı performansta sıkıntı vardı, onun dışında klasik Jedward performansı. Onlar Avrupa'da verdikleri konserlere de böyle çıkıyorlar zaten alışığız. Ben şarkıyı seviyorum, Lipstick'ten de güzel buluyorum, finalde ne yapar bilemem. Umarım yine Eurovision sonrası için sakladıkları Victory tadında bir albüm hazırlamışlardır da, bu yazı da boş geçirmem.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Finalde biraz mikrofonlarının seslerini açtırsınlar çok kısıktı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

finale çıkabileceklerin hepsini tutturdum bi macaristan bozdu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> irlandanın şovuna hayran kaldım

Gizlenmiş İçerik

basit bi şov değildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen yıl alınan 10.lulka bu yıl alından 19.luk gruba büyük bir darbe vurmadı bence. Yine müthiş bir albümle geri döneceklerdir sahalara. Biz fanları olarak çok seviyoruz ikizlerimizi.

Gizlenmiş İçerik

''Victory'' albümü tadında bir albüm bekliyoruz!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen yıl alınan 10.lulka bu yıl alından 19.luk gruba büyük bir darbe vurmadı bence. Yine müthiş bir albümle geri döneceklerdir sahalara. Biz fanları olarak çok seviyoruz ikizlerimizi.

Gizlenmiş İçerik

''Victory'' albümü tadında bir albüm bekliyoruz!

Geçen yıl 8. olmuşlardı.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

John, Edward ve Loreen.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jedward seneye Stockholm'de yarışmak bizim icin ilginç bir deneyim olacak diyerek seneye katılacaklarının sinyallerini verdi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çocuklar vazgeçmiyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> hırslılar bari bu yıl istedikleri dereceyi alsınlarda artık uğraşmasınlar eurovisionl yazık başka işleri yok mu ki

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...