İçeriğe atla

İrlanda 2012 : Jedward - Waterline

Illusion

Puanınız ?  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

İrlanda her ne kadar bu sene ulusal final düzenliyor olsa da ulusal finale Jedward'ın da katılıyor olması onları muhtemel temsilci konumuna getiriyor. Temsilcinin resmileşmesi 24 Şubatta olacak

Kazanan :

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 71
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

geçen sene Falling birinci olacakken bu lanetleer birinci oldu çok üzülmüştüm.....gitmesinler bence

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen sene Falling birinci olacakken bu lanetleer birinci oldu çok üzülmüştüm.....gitmesinler bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

kesinlikleeeeeee

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mercy ve Language Of Love güzel. Jedward'a gelince keşke ''Victory'' albümündeki şarkılar tadında bir şarkı olsaydı. Belki de Jedward'ı çok sevdiğim için beklentim büyüktü. Kötü bir şarkı değil ama Eurovision için yapılmış; sonrasında dinlenmeyecek ve unutulacak bir şarkı. Başarılı olur mu bilemem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...