İçeriğe atla

İrlanda 2012 : Jedward - Waterline

Illusion

Puanınız ?  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 1 ay sonra...
  • İleti 71
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İnamıyorum yerim onları.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Hiç de takip edemez oldum Jedward'ı, acaba klibi çektiler mi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Klip berbat olmuş. Diğer Jedward kliplerine göre çok sönük ve anti-enerjik. Neden böyle yapmışlar ki? Ben bayılıyorum ama yine de onlara.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Geçen Sene Favorimdiler Hatta Sinanla İddaaya Bile Girmiştik İrlandamı İsveçmi Üstte Bitircek Die İsveç Üstte Bitirdi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu Sene Ortalama BULDUM Ama Provaları Güzel Olmuş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yarı finalde bana 'wouw' dedirten iki ülke oldu. Biri Arnavutluk, diğeri İrlanda. Başarılı buldum! Sevdim! Belki de bu koreografideki farklılıklar İrlanda'ya bir başarı olarak dönebilir. Geçen yılki gibi basit bir koreografileri yok. Şarkı da geçen yılki kadar baş ağrıtmıyor. Daha ne olsun.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok ya kostümleri beğenmedim. Şovda da farklı bişey göremedim. Sadece arkaplan değişmiş (kırmızıydı mavi olmuş) ve kıyafetlerin rengi değiştirilmiş (kırmızıydı mavi olmuş o da), tek fark şarkının farklı olması.

Ama Jedward'ıma ölürüm ben, çok seviyorum onları. Fıskiye olayı Recap için özel olarak ayarlanmış sanki, güzel durur recapte hakikaten. Bakalım napacak cicişlerim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fıskiyeler içinde çok hoştular. Ama su fışkırtmak yetmez, alev fışkırtmak da lazım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence geçen senekinden daha iyi şarkıları : kızlarımız çok seviyor zaten jedward'ı

Gizlenmiş İçerik

televotingler tıkanır

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...