İçeriğe atla

Rusya 2012 : Buranovskiye Babushki - Party For Everybody

Illusion

Pinlenen İletiler

• 1 ay sonra...

Ya yerim ben onları çok tatlılar. 1. olup Loreen'i, Zeljko'yu, Jedward'ı, Nina'yı tarihe gömerlermiş. Herhalde hepsi bir olup tek tek öldürürler bu nineleri finalden sonra.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rusyanın geniş çevresi + sempati oyları = nineler ilk 5 te

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> aslında bende sevdim ama sürekli aynı şeyleri tekrarlıyorlar come on an dance comen on dance

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> zaten dimayı seçmedikleri için hala bozuğum ruslara

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erhan Konuk sadece Rusya'nın performansı sırasında alandaki herkesin ayağa kalktığını söyledi. Çok sönük bir yarı-final olduğu için midir, yoksa biraz Verka ayarlarında bir şey yaptıkları için midir bilinmez, finalde iyi bir yerde olacaklar. Ben de seviyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir Verka etkisi yaratacak demiştim şarkıyı ilk dinlediğimde ve buraya yazmıştım. Öyle de oldu Verka gibi 2. oldular. Bu tarz seviliyor Eurovision'da, bir kez daha tescillenmiş oldu. Sevdiğim bir şarkı, oturup evde kulaklığımı takıp dinlemem ama tatsız günlerimde eğlendirebilir beni. Şaşırmadım 2.liklerine, top 5 kesin diyordum zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oy aldıkları tek konu yaşlı olmaları sadece bu sempatik gelmiş olabilir millet farklı şeylere prim vermeye bayılır büğyük bir başarı onlar için öpsünler başlarına koysunlar bu kadar mükemmel şarkının arasında 2. olmuşlar yaşıolarmı acaba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Party for Everybody işte. Tamamen parti havasına girdi herkes, arenada neredeyse dans etmeyen yoktu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu şarkıyı nineler değilde başkası (daha genç biri) söyleseydi eminim ilk 10 da bile olamazdı..nine olmaları oy almalarına sebep

Türkiye'den 7 puan çıkmasına yorumun nedir?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu şarkıyı nineler değilde başkası (daha genç biri) söyleseydi eminim ilk 10 da bile olamazdı..nine olmaları oy almalarına sebep

Türkiye'den 7 puan çıkmasına yorumun nedir?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

onuda bizim eurovisiondan ''çakmamamız'' ve çoğunluğun müzikten bi halt anlamaması olarak yorumluyorum..türk halkının çoğu twitterda okuduğum yorumlara göre yunanistana , sırbistana , danimarkaya vs. oy attı ama sırbistan ve danimarka bizden sıfır çekti..arkadaşım zeljkoya 7-12 civarı oy attı , diğerleride öyle ama bu türkiyenin oylarına yansımadı..zaten herkes isveçe 12 puan verirken bizim isveçe 6 , rusyaya 7 puan vermemiz kalitemizi , herşeyimizi ortaya koyuyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...