İçeriğe atla

İsrail 2012 : Izabo - Time

Illusion

Puanınız ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 41
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ben İsrail'in jüri desteği alabileceğini düşünmüştüm, yanıldım. İtalya'nın da jüri desteğiyle 1. olacağını düşünüyoruz çoğumuz (gerçi jüri desteğine ihtiyacı da yok çok çok iyi bir çalışma) ama Göksel'in de dediği gibi Eurovision bu, her şey bu kadar basit aslında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen sene de italya'yı eurovisiona geri donusu için verilen bir hediye olarak gorenler var...üzgünüm madness of love geçen sene dahil bir çok seneyi ve şarkıyı harcar atar yani......bu sene de oyle...İtalya kazanırsa çok sevinirim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen öyle. Eurovision'da siyaset halen müziğin önünde duruyor. İsrail'in yarı-finalde kaçıncı olduğunu çok merak ediyorum açıkçası! Kıbrıs'a diyecek tek sözüm ''Evridiki'nin kemikleri sızlıyor'' olabilir, başka da bir şey diyemem. Çok destekleyeni, beğeneni var o şarkının o yüzden şimdi bi'şey demek istemiyorum.

yahu burası forum beğeneni var diye eleştirmemek olmaz. hatta israili de neden beğenmediklerini anlatırlar paylaşım olur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bazen garibime gidiyor acaba ben de mi bir sorun var diyorum, çoğunluğun beğendiği bir parçayı ben nedense hiç beğenmiyorum. Bu ''La La Love'' için geçerli. Gerçekten çok büyük bir çoğunluk o şarkıyı çok beğeniyor, ben onlara saygımdan yerden yere vuramıyorum, ben beğenmeyen azınlıktanım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Neyse konu İsrail'in şarkısıydı Kıbrıs'a dönmesin. Onu onun başlığında tartışalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

e zaten armonik olarak nagme içeren bi şarkı....hicaz makamı hatta bazı yerleri....benzetmemen garip olurdu zaten

Gizlenmiş İçerik

:haha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...