İçeriğe atla

İsrail 2012 : Izabo - Time

Illusion

Puanınız ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 41
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Fazla nostaljik. Ve bugüne seslenmeyen bir nostaljik tını. Mesela "We are the family" hala büyük bir hit. Günümüze seslenen bir tınısı var. Ama "Sorry I Am Lady" bir şaheser olmasına rağmen şarkıyı bilen yok gibi. Time da böyle tarihe gömülmüş gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^Yoo bence böyle şeyler çok güzel. Şuanda ilk defa dinliyorum şarkıyı ve çok beğendim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Çok güzel olmuş böyle bir şarkıyla katılmalı.

zaten şarkı çok güzel ama işte esc seyircisi ilk kez duyduğunda alışamayabilir. 2-3 kez dinlemek gerekiyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Umarım finale çıkarlar bu sene.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Çok eğlenceli ve güzel bir performanstı. Bu şarkıya bayılmasam da seviyordum, final şansı vermiştim. 11. ya da 12. olduklarını düşünüyorum yarı-finalde, son anda kaçırmış olmalılar. Adam tipten kaybetti bence oraya şöyle genç bir oğlan çıkarsalar toplarlardı puanları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok beğenmiştim yazık oldu... o kadar çirkin şarkı kazanırken... kıbrısın geçmesi nedir ya

...

Çok güzeldi gerçekten. Adam tipten kaybetti. Onlara iki kıvır, iki çalkala yeter, Kıbrıs nedir hakketen?

israili elbetteki sevmem ama bu yarışmada bir kez daha kanıtlandı ki, müzik yerine, ırk, dil, din ve siyaset yarışıyor. diğerlerine fark atacak kadar farklı bir sound u görmezlikten gelmek ancak bu saydıklarımın sonucu olabilir. kıbrıslı kızın ruju cezbetmiş olsa gerek

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok beğenmiştim yazık oldu... o kadar çirkin şarkı kazanırken... kıbrısın geçmesi nedir ya

...

Çok güzeldi gerçekten. Adam tipten kaybetti. Onlara iki kıvır, iki çalkala yeter, Kıbrıs nedir hakketen?

israili elbetteki sevmem ama bu yarışmada bir kez daha kanıtlandı ki, müzik yerine, ırk, dil, din ve siyaset yarışıyor. diğerlerine fark atacak kadar farklı bir sound u görmezlikten gelmek ancak bu saydıklarımın sonucu olabilir. kıbrıslı kızın ruju cezbetmiş olsa gerek

Gizlenmiş İçerik

e eurovision bu....bunu yeni mi anladın sen ?

Gizlenmiş İçerik

farklı soundları geçtim detonelikten ölcek bi çok solist onlar bile finalde....güzelim Finlandiya nerde? kadın hakkıyla soyledi çok da hos bi şarkı.....ama olsun eurovision bu işte bildigimiz gibi.....hakeden kazanır inş

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Aynen öyle. Eurovision'da siyaset halen müziğin önünde duruyor. İsrail'in yarı-finalde kaçıncı olduğunu çok merak ediyorum açıkçası! Kıbrıs'a diyecek tek sözüm ''Evridiki'nin kemikleri sızlıyor'' olabilir, başka da bir şey diyemem. Çok destekleyeni, beğeneni var o şarkının o yüzden şimdi bi'şey demek istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...