İçeriğe atla

Letonya 2012 : Anmary - Beautiful Song

Illusion

Puanınız ?  

14 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Düzenlenen iki yarı finalin ardından Letonya'nın bu yılki temsilcisi 18 Şubatta belirlenecek. Finalde yer alan 10 aday ise şöyle;

Elizabete Zagorska - You Are A star

Anmary - Beautiful Song

Roberts Pētersons - She's A Queen

Triānas Parks - Stars Are My Family

Mad Show Boys - Music Thief

Samanta Tina & Davids Kalandija – I want you back

Paula Dukure – Celebration

Andris Abelite – We can change the world

Ruta Duduma – My world

Group ‘PeR’ – Disco Superfly

Kazanan Şarkı :

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

8 verdim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu şarkı hoşuma gitti

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> kadının gözleri biraz sinir bozucu olsa da şarkıyı sevdim:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Final şarkılarını dinliyorum ve:

Roberts Pētersons'un şarkısı daha güzelmiş. Daha iddialı duruyormuş.

Paula Dukure'nin şarkısı Celebration'a bayıldım. Bu gayet iyi yer alabilirdi.

Rūta Dūduma da gayet hoştu, My World ile.

PeR - Disco Superfly bunu ayrı bir sevdim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Anmary'i neye dayanarak seçtiler bilmem ama kuzey ülkelerinin üzerinde harbi bir zevksizlik var bu sıra.

Şarkı kötü değil neyse ki.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melodi güzel, ses iyi, kız tatlı, ama sözler aman allahım, berbat! Sırf beste hatrına 5 puan verdim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güzel şarkı. harcanır mı bilemem???

Gizlenmiş İçerik

:kahve:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Şarkı Süper Bu Şarkıda Hareket Gerektircek Bişiy Yok Tek Başına Çıksa Yada Önde Tek Olup Arkada İki Üç Vokal Alsa Daha Süper Olur

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

LETONYA toplantıda şarkı söyledi.

Gizlenmiş İçerik

Şu ana kadarki en renkli sahneyi LETONYA ve temsilci ANMARY kullandı.

Gizlenmiş İçerik

LETONYA'NIN BASIN TOPLANTISINDAN SARI GELİN TÜRKÜSÜ

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkının sözleri beni benden alıyor, Live it Up'ın sözleri bundan güzel yemin ederim. Yarı-final sondan 3. sü olmuş olabilir Karadağ ve Avusturya'yla birlikte sonunculuğu paylaşmaları lazımdı, herhalde öyle oldu. Bakalım finalden sonra göreceğiz sonuçları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...