İçeriğe atla

Moldova 2012 : Pasha Parfeny - Lautar

Illusion

Pinlenen İletiler

Romanya'dan iyi tabiiki ama bu durum bu şarkının elle tutulur bir yanı olduğunu göstermiyor. Shantel çıkacak sandım sahneye videonun başında. Yarıfinalde birbirlerinin üzerinde olabilirler, ama kesinlikle ikisi de aynı anda finalde olamaz. Ya Romanya çıkar ya Moldova kanımca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 42
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

bu akşamkilerden favorilerim izlanda-moldova olucak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">) kıbrısta olucaktı ama finale çıkıp bize rakip olmasını istemiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Romanya ve Moldova'nın birlikte finale yükselebileceğini düşünmüyordum. 2009'da olmuştu bir de sanırım. İspanya'nın da verdiği destekle ikisi de final yüzü görebildi. Moldova'yı listeme almıştım, bekliyordum çıkmasını fakat şarkıyı sevmiyorum. Performansa gelince bişey anlamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gecedeki 3 favorimden biriydi..umarım finaldede iyi bir sonuç alır

Gizlenmiş İçerik

yuu hev nevırrr siin bifoooooor

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bu şarkı nasıl finale çıktı anlamamıştım. Finalde de çok sonlarda yer almadı yine anlamadım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Hala da anlamam,dinlemem..

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı nasıl finale çıktı anlamamıştım. Finalde de çok sonlarda yer almadı yine anlamadım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Hala da anlamam,dinlemem..

Gizlenmiş İçerik

Ha aynen, benle aynı fikirde biri çıktı sonunda bu şarkı hakkında. Çok komik bişeydi bence.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...