İçeriğe atla

Karadağ 2012 : Rambo Amedeus - Euro Neuro

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 36
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

benim adım nurdan 

soyadım pak

@Uğur

Allah canini almaya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

harika oldu bildirim sistemi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...
Canlı performansı provalara göre güzeldi. Yarışma sonrasında dinleyebileceğim bir şarkı elde etmiş oldum. Biliyorum rezilim ama bu şarkıyı dinlerken çok eğleniyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yarı-final için açılış şovu yapılmaması büyük eksikti o eksiği Karadağ kotaramadı, açılışta daha güzel bir şarkı yer alsa güzel olurdu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Finale çıkamadıklarına şaşırmadım, listeme almamıştım. Finale çıkarlar diye de düşünmedim hiç.

:tamamolur:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...