Jump to content
Sign in to follow this  
Illusion

Belçika 2012 : Iris - Would You

Recommended Posts

Belçika provasından sahne öncesi bir kare

550420_277043275724484_144058585689621_553189_584890433_n.jpg

[video=youtube]

AŞKIMIN İKİNCİ PROVASI :heart:

İLKİNDEN APAYRI BİR PERFORMANS AFFERİM SANAAAAA IRIS !!:heart::heart::heart:

Bulgaristan Favorim Değil Artık Bu Şarkı Favorim Belçikam Emin Ellerdeeeeeeeeee :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart: İLK 3 BEKLİYORUM ÇOK KALİTELİ Bİ ŞARKI ÇOK GÜZEL Bİ SESİ VAR İNŞ KAZANIR

%100 katılıyorum bu seneki favorilerimden benim de :)

Kız çok amatör duruyor, bacaklarını sürekli wc deymiş gibi açması hoş görünmüyor, şarkı hoşuma gidiyor, 90larda olsa epey puan alırdı bence, 5 puan.

[video=youtube]

kostümlü prova

Şarkı güzeldi, yorum da öyle ama diğer slowların yanında çok sönük kaldı. Nakarata doğru biraz daha kuvvetlenen bir melodi olsa belki grubundaki slowlarla yarışabilirdi fakat bu haliyle bir şey yapamadı tabii ki. Finale çıkamayacağını düşünüyordum, çıkamadılar.

[video=youtube]

YARI FİNAL

[align=center] Herşeye Rağmen Senin Şarkın Olağanüstü Duygu Yüklü Sözlere yer Veren Gerek Kıyafetin Tam Yaşına Uygun Gerekse Sesin Çok İçten Gerekse Sahnedeki Hakimiyetin Cici Kızım Benim Olmadı Ama Gönlümün Birincisisin Beni Ağlatan Çok Az Şarkı Vardır Normalde Ama Eurovision Tarihinde Sen Başardın Bunu Seninle Gurur Duydum 17 Yaşındaki Bir Kız İçin Olağanüstü Şeyler Yaptın Yaşıtların Orasını Burasını Açıp Elden Ele Gezerken Sen O Sahnede Devleştin Ve Ben Seni Her Zaman Televizyona Çıktığın Anki Şarkını Beraber Söleyip Bağıra Bağıra BeniM gÖZLERİMDEN Süzülen Yaşlarla Hatırlıcam Ne Güzel Söledik Şarkını Sen Orda Ben Tv Başında Ağlayarak Tşk Ederim Böle Bi Şarkı İçin

Herhangi bir adam özlerdi, peki ya sen :(

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:[/align]

Peki ya sen ne yapardın evim boş kaldığında?

Hayatım senden uzakta bir çantada

Aşkımı sahiplensen de, beni gerçekten özler miydin?

Herhangi bir adam özlerdi, peki ya sen ?

Sen özler miydin?:heart::heart::heart::heart::heart:

bu seneki top5imde olan şarkılardandı ama Avrupa işte... bir yunanistan bir kıbrıs yerine belçikayı görmek çok isterdim çok :(

bu seneki top5imde olan şarkılardandı ama Avrupa işte... bir yunanistan bir kıbrıs yerine belçikayı görmek çok isterdim çok :(

oylama şekli böle olduğu sürece hep aynı ülkeler çıkar finale ben çok eminimki ırıs kıl payı kaçırmıştır finali tıpkı geçen seneki belçika gibi