Illusion

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

537 posts in this topic

Loreen ve Dead by April Finalde.

Sean Benen ve Thorsten Flink & Revolutionsorkestern ikinci şans turuna kaldı.

Loreen muhteşemdi kesinlikle finali en çok hakeden isimdi.. İsveç'in güzel oylama yaptığını görmek ne kadar güzel.

Loreen muhteşemdi kesinlikle finali en çok hakeden isimdi.. İsveç'in güzel oylama yaptığını görmek ne kadar güzel.

İronik bir şekilde o salak 7. şarkı da ikinci şans turunda.

Marie Serneholt nasıl 6. lan? The Moniker? Nasıl 8?

Geçen yılın 3.sü The Moniker bu yıl kat kat iyi bir şarkıyla yarıfinalin sonuncusu oldu..

This is just the beginning ESC'ye gidip benim ve herkesin de favorisi olabilecek kapasitede bir şarkıydı....

Afro-Dite ' e yazık oldu mystery yerine finalde olmalıydılar The Boy Can Dance afroditein en iyi MF şarkısıydı ve bu grup sahneye ilk defa şık çıktı.

Marie'nin şarkısı Salt and Pepper... Disconnect Me 'den sonra yine yazık ettiler bu kıza. 2. tura bile çıkamadı.

Sean mı ne biri vardı ilk çıkan şarkısının da kendisinin de adını ezberleyemedim ama andraya kalmasına çok sevindim şarkısı müthiş :D

Loreen ve Dead By April'ın finale çıkmasına çok sevindim, hak edilmiş dereceler kesinlikle.

Sean Banan'ın şarkısı da çok eğlenceliydi. AC'den kesinlikle finale çıkacaktır diyorum.

Thorsten Flinck yerine Afro-Dite olsaydı çok güzel olurdu ama olmadı :/

Marie'nin 6. olmasına üzüldüm ama bekliyordum.

The Moniker'ı da bekliyodum açıkçası sıralamamı yaparken 7 şarkının olduğunu 8.sini unuttuğumu fark ettim o şarkı neydi diye ararken The Moniker olduğunu anladım.

Abalone Dots'ın 7. olması bile iyi bi şey. Şarkıları kesinlikle çok güzeldi ama tanınmıylarmış :/

İkinci yarı finali sabırsızlıkla bekliyorum :afro: