İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

Bu sene Danny'den çok umutluyum ama rakipleri çok güçlü bakalım ne olacak özellikle the girl adlı şarkı güzel olabilik fredirik kempe yazmış sonuçta

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son 32 dakika.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:clap:

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Loreen muhteşemdi kesinlikle finali en çok hakeden isimdi.. İsveç'in güzel oylama yaptığını görmek ne kadar güzel.

İronik bir şekilde o salak 7. şarkı da ikinci şans turunda.

Marie Serneholt nasıl 6. lan? The Moniker? Nasıl 8?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Loreen ve Dead By April'ın finale çıkmasına çok sevindim, hak edilmiş dereceler kesinlikle.

Sean Banan'ın şarkısı da çok eğlenceliydi. AC'den kesinlikle finale çıkacaktır diyorum.

Thorsten Flinck yerine Afro-Dite olsaydı çok güzel olurdu ama olmadı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Marie'nin 6. olmasına üzüldüm ama bekliyordum.

The Moniker'ı da bekliyodum açıkçası sıralamamı yaparken 7 şarkının olduğunu 8.sini unuttuğumu fark ettim o şarkı neydi diye ararken The Moniker olduğunu anladım.

Abalone Dots'ın 7. olması bile iyi bi şey. Şarkıları kesinlikle çok güzeldi ama tanınmıylarmış

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

İkinci yarı finali sabırsızlıkla bekliyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...