İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

Hero'nun wikipedia sayfasından alıntıdır:

"The music video was officially released on 7 May 2008"

Bu da La Voix'nın klibinin youtube'daki tanıtım yazısı:

"Malena Ernman will represent Sweden at the 2009 Eurovision Song Contest. She will sing "La Voix"."

İkisi de yarışma öncesi çekildi ve yayınlandı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hem bu güzelim şarkıyı dinleyelim hem de Türkçe çevirisini bi görelim istedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

EUPHORIA / MUTLULUĞUN ZİRVESİ

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İYİ Kİ KAZANMIŞ, İYİ Kİ!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Şarkının sözleri, müziği dört dörtlük. Çok mutluyum 1. olduğu için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision Finali'nden 10 gün önce yayınlandı.

[video=youtube]

Anna Bergandahl Eric'ten iyiydi mesela ama Eric İsveç'i 3. yaparken Anna neredeyse İsveç'e en kötü derecesini verdi.

Gizlenmiş İçerik

Efkarlandım bi sn.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision Finali'nden 10 gün önce yayınlandı.

[video=youtube]

Anna Bergandahl Eric'ten iyiydi mesela ama Eric İsveç'i 3. yaparken Anna neredeyse İsveç'e en kötü derecesini verdi.

Gizlenmiş İçerik

Efkarlandım bi sn.

Bu şarkı çok iyiydi en azından finali hak ediyordu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Diyorum ya, Popular zımbırtısı 3. oldu, ya bu

Gizlenmiş İçerik

Neyse düşünmeyeyim yine hüzünlenirim.

evet......demin tekrar izledim de....bi kotu oldum......bebegim Anna

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben finale çıkamadığı için aza kanaat etmiştim ama birden üstüme geldiniz ben böyle düşünüyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben finale çıkamadığı için aza kanaat etmiştim ama birden üstüme geldiniz ben böyle düşünüyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

sen sus

Gizlenmiş İçerik

git sogan dogra

Gizlenmiş İçerik

bebegim anna

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...