İçeriğe atla

Norveç 2012 : Tooji - Stay

Illusion

Puanınız ?  

30 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Reidun Sæther - High On Love: Klasik schlager. Şarkı güzel ama performans iğrenç. Daha yetenekli birisinin elinde ışıldayabilecek şarkı burada arka planda kalıyor. Kazanmaması gerektiğine inanıyorum. Süper finale de çıkamaz bence.

Nora Foss al-Jabri - Somewhere Beautiful: Aşırı çakma bi şarkı. Over The Rainbow'un birebir aynısı neredeyse.Sözlerde bile anımsatmalar var. Yine de güzel bi şarkı kazanmamasını umuyorum ama finaldeki tek ballad olması çok işine yarayacaktır. Süper finalde olur, olmalı.

The Carburetors - Don't Touch The Flame: Bi Dead By April'a bi de buna bakın. Çok kötü, beğenmedim. Süper final şansı belki var belki yok. Duruma bağlı.

Tommy Fredvang - Make It Better: Son sırada çıkması çok işine yarayacak. Süper finale kalmasına kesin gözüyle bakıyorum ama temsilci olabilir mi emin değilim? Umarım olur ama en kötüsüne hazırlıyorum kendimi.

Malin - Crush Eğlenceli şarkı ama yarı finalden çıkmaması gerektiğine inanıyorum hala. Süper finali görebilme şansı var ama kazanması, çok çok zor hatta imkansız.

Plumbo - Ola Nordmann Şüphesiz ki finalin en iddialı isimleri. O solist abi koltuk altı kıllarından kurtulsa ya da uzun kollu bi şey giyse daha az itici olacak. Şarkıyı seviyorum ve kesinlikle süper finalde olacağına inanıyorum. 1.liğin de en iddialı adayı bunlar

Tooji - Stay: Şarkıyı çok seviyorum ama bi de şarkıyı söyleyebilse çok iyi olabilecek. Üçüncü yarı finalin en iyi ikinci şarkısıydı ve ikinci oldu. İlk sırada çıkacak olması dezavantaj olabilir bi de Tommy'ye rakip olacaksa süper finale çıkmasın lütfen.

Petter Øien & Bobby Bare - Things Change: Kötü bi şarkı ama Plumbo'yla aynı kitleye hitap ediyo. Süper finalde ve hatta finalde Plumbo'nun oylarını çalabilir bu da şaşırtıcı bi kazananın olmasına sebep olabilir.

Yaseen & Julie Maria - Sammen Yuck, yuck, yuck. İğrenç ötesi bi şarkı ama şu yazın Norveç'te olan olaylarla ilgili olduğundan belki bi ihtimal süper final şansı vardır. (Umarım yoktur)

Lise Karlsnes - Sailors Bu senenin bence en iyi şarkısı ama bi şey yapamadı, wildcard olayı olmasa finale bile çıkamıyodu. Umarım bi sürpriz yapar da böyle süper finale çıkabilir

Benim sıralamam.

1. Lise Karlsnes - Sailors

2. Tommy Fredvang - Make It Better

3. Tooji - Stay

4. Reidun Sæther - High On Love

5. Plumbo - Ola Nordmann

6. Nora Foss al-Jabri - Somewhere Beautiful

7. Malin - Crush

8. Petter Øien & Bobby Bare - Things Change

9. Yaseen & Julie Maria - Sammen

10. The Carburetors - Don't Touch The Flame

Özellikle son üçümden birisi kazanırsa Norveç'i büyük bi zevkle listemde son 5'e yerleştiririm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 125
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Benim favorim Tooji'ydi. Bence "Stay" güzel bir şarkı. Türk motifleri de yoğun. Bakü'ye uygun yani

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sahne performansı da bence gayet güzel. Derece alır bu sene Norveç.

Şu an Ivi Adamou ve Tooji en iyi şarkılara sahipler bence

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> İkisi de favorim!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Norveç harika bir seçim yaptı.Kuşkusuz 12.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten hoş bir şarkı çocuk İranlıymış sonradan norveçe taşınmışlar ,sesi hoş , fiziği iyi ,yakışıklı ,şarkı güzel ,kareografi güzel daha ne olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 12!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...