İçeriğe atla

Sırbistan 2012 : Željko Joksimović - Nije ljubav stvar

Illusion

Pinlenen İletiler

• İleti 76
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Adam bu sefer 1.lik için geliyor....ESTC De yarıstıgım sarkıda Dino Merlin ile düeti var ....Mükemmel bir şarkı...2006 da hari mata hariye verdigi beste ile tüm yürekleri dagladı....2008 de oro bestesi ile mükemmel bir besteci ve sarkıcı oldugunu gosterdi tekrar...2012 de bu adamın birinci olması lazım o kadar!!!!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence birincilik için en iddaalı adaylardan biri çünkü şimdiye kadar yaptığı tüm şarkılar benim favorilerimden biriydi yine öyle olacak gibi gözüküyor zaten "lane moje" veya "lejla" ya yakın olsa bile bu iş bitmiştir gerçi "Oro" da çok güzeldi bilemiyorum kesin güzel birşeyler çıkacaktır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Paraaa paraaa paradiseeeeeeee

Lane Moje ve Lejla'dan zayıf Oro'dan kuvvetli bi şarkı. Tarzı biraz daha az Zeljko. İngilizce okursa beğendiğim şarkılar arasında olur. İlk 3'e girmesini beklemiyorum. Sırplar dahil herkes benzediği "diğer" şarkıyı arıyor fellik fellik. Çok merak ediyorum başka nerelerden arak var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lane Moje ve Lejla'dan zayıf Oro'dan kuvvetli bi şarkı. Tarzı biraz daha az Zeljko. İngilizce okursa beğendiğim şarkılar arasında olur. İlk 3'e girmesini beklemiyorum. Sırplar dahil herkes benzediği "diğer" şarkıyı arıyor fellik fellik. Çok merak ediyorum başka nerelerden arak var.

abartılacak bi şey yok...sadece melodisi biraz fazla benziyor paradise'a ...fakat altyapı ve akorlar bakımından farklılar.....molitvayı hatırlayalım isterseniz....baska bir sarkının altyapı dahil her seyi ile aynıydı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abartılacak bi şey yok...sadece melodisi biraz fazla benziyor paradise'a ...fakat altyapı ve akorlar bakımından farklılar.....molitvayı hatırlayalım isterseniz....baska bir sarkının altyapı dahil her seyi ile aynıydı

Ben notadan falan anlamam ama kulak denen bir organım var. Paradise'ın introsunu almış şarkının içine koymuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben notadan falan anlamam ama kulak denen bir organım var. Paradise'ın introsunu almış şarkının içine koymuş.

o kadarı için çalıntı diyemeyiz en azından...ama gerçekten de benziyo....zeljko joksimovic bu gibi işlerle ugrasmayacak biri bence..çıkardıgı albümler ve beslteledigi şarkıları ile bunu kanıtlamıs da bi insan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence paradise ve my heart is yours'a benziyor. Lane Moje'yi ve Oro'yu beğenmemiştim. bir tek lejla'yı beğenmiştim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...