İçeriğe atla

Beyaz Rusya 2012 : Litesound - We Are The Heroes

Illusion

Puanınız ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 38
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

idam cezası uyguluyor bu ülke

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> avrupanın şeriat ülkesi diyebilirizz?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben beğenmedim son şarkıyı pek.

Son yıllara göre çok iyi bence.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son yıllar derken? hasta la vista bence çok hoş bir şarkıydı ve çok saçma şekilde elendi. petr elfimov desen rock'ın kralını yaptı orada. 3+2 ise gerçekten sıkıcıydı ama müziğin alt yapısı vardı.... belaruslular dünyada fazla yer kaplamadığı için oy vereni de yok. dima koldun istisna. her ulusal finalde dima çalıyor zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son yıllar derken? hasta la vista bence çok hoş bir şarkıydı ve çok saçma şekilde elendi. petr elfimov desen rock'ın kralını yaptı orada. 3+2 ise gerçekten sıkıcıydı ama müziğin alt yapısı vardı.... belaruslular dünyada fazla yer kaplamadığı için oy vereni de yok. dima koldun istisna. her ulusal finalde dima çalıyor zaten.

Son 2 yılı kastediyorum, Petr'in şarkısı güzeldi,

Ancak Butterflies ve I Love Belarus düpedüz berbattı.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...