İçeriğe atla

Ermenistan 2012 : (Çekildi)

Illusion

Pinlenen İletiler

Ermenistan'dan 1.lik getirebilecek çok iyi bi şarkı bekliyorum açıkçası. Katılmak için çok geç karar bildirdiler, demek ki ellerine öyle bi fırsat geçti ki Azerbaycan'da kullanacaklar.

Ben de böyle düşünüyorum. İddialı gelecekler ve en son şarkısını açıklayacak ülke olacak. En çok merak ettiğim ülke

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene NF yapmayarak TRT, en son şarkısını açıklayarak İçtimai etkisi yaratacak bende

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Esprisi bir yana, en çok merak ettiğim ülkelerden şu an ve umarım güzel bir şarkı ile gelirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Dorians katılmak istiyor, şarkısını yayınladı bile:

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Sözleri anlamlı geldi bana, siyasi gözükse de barış kokan bir şarkı.

"Why we like to make,

Always-same mistake.

Our love is truly fake!"

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ermenistan, Bakü'ye Gitmiyor

Ermenistan, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Mayıs ayında yapılacak Eurovision Şarkı Yarışmasına katılmama kararı aldı.

Avrupa Yayın Birliği'nin internet sitesi haberi " Ermenistan Eurovision 2012'den çekildi" başlığıyla duyurdu.

İnternet sitesinin haberine göre Ermenistan, Bakü'deki Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayacağını Avrupa Yayın Birliğine gönderdiği mektupla bildirdi.

Ermenistan karara gerekçe göstermedi. Kısa adı EBU olan Avrupa Yayın Birliği yetkilileri üzüntüyle karşıladıkları kararın kendilerine bağlı olmayan sebeplerle alındığını belirtti.

Mayıs ayında Bakü'de yapılacak 57'inci Eurovision Şarkı Yarışmasına 42 ülke katılacak.

Kaynak:Eurovision Şarkı Yarışması TRT Resmi Sayfası

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Avrupa Yayın Birliği, bu ay Azerbaycan’da düzenlenecek “Eurovision” yarışmasına siyasi sebepleri bahane ederek protesto eden ve tarih geçtikten sonra katılmayacağını açıklayan Ermenistan’a ceza kesti. Alınan karar doğrultusunda Ermenistan'ın yarışmaya katılmak için öngörülen tutarı, ayrıca para cezası olarak bu tutarın yüzde 50 oranında cezasını ödemesi öngörülüyor. Karara göre Ermenistan Devlet Televizyonu, yarışmanın final kısmını "baştan sona ve kesintisiz" yayımlamak zorunda, aksi halde ülke 2013 yılında AYB tarafından yapılacak "Eurovision" yarışmasına katılamayacak.

(Alıntı)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...