İçeriğe atla

Malta 2012 : Kurt Calleja - This Is The Night

Illusion

Puanınız ?  

26 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 55
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Finale çıkmasını bekliyordum. Kötü bir şarkı olmasına rağmen çocuğun sempatik tavırları puan getirdi. Ucundan, bi yerinden final vizesi aldı. Bu arada fark ettiniz mi bilmiyorum Malta'nın son 2 - 3 yılda oy potansiyeli çok arttı. Çok kötü şarkılarla yarı-finallerde 11. 12. oluyorlar, bu yıl da 10. ya da 9. çıkmışlardır herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de finale kalmasını bekliyordum. Kurt çok promo yaptı, çalıştı yani adam. Kurt çok sempatik ve eğlenceli. Malta da gerçekten Eurovision'a önem veren bir ülke.

+

Şarkısının yeni versiyonu çok iyiydi ve şovları da gayet güzeldi. Ekrana süper bir enerji yansıttılar ben de Malta'ya oy attım dün gece ve finale kaldığı için çok mutlu oldum. 3 yıldır finale çıkamama büyüsünü bozdu Kurt!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kurt'la Can'ın kurduğu dostluğun puanlara yansıdığını görmek güzel. Yarı-finalde tek 12 puanımızı Malta'dan aldık, finalde de 8 verdiler çok mutlu oldum. Güzel bir gelişme. Seneye seçilecek temsilci yine Malta'yı ziyaret edeceği ülkeler kapsamına almalı bence. Hadise de az biraz bi'şeyler almıştı Malta'dan. Bizden çıka çıka 1 puan çıkmış sanırım. Ama şarkı iyi bir şarkı değildi, çocuk sempatikti sadece.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...