İçeriğe atla

Malta 2012 : Kurt Calleja - This Is The Night

Illusion

Puanınız ?  

26 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Malta'nın 2012 Eurovision Temsilcisi Kurt Calleja dün Gürsitandaydı. Ayrıca Gürsitanda TV Programına katıldı :

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 55
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Kurt Calleja Türkiye'de!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne bizden Malta'ya oy çıkar ne de Malta'dan bize.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

MALTALI KURT VE TEMSİLCİMİZ BONOMO

[video=youtube]

AY YARILDIM SÜPER OLMUŞ

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Geçen yıl o şarkıyla yarı-finalde 11. olmuşlardı, bu sefer ucundan bir yerinden çıkarlarsa şaşırmam. Arkaplan başarılı kullanılmış, şarkı iyi bir şarkı olmasa da ambiyans güzel. Finale çıkarlarsa üzülmem fakat.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevmedim sevmeyeceğim, sahneye Jóhanna'yı çıkartsa oy vermeyeceğim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sırf can bonomoyla iyi anlaştı diye bu adamda çok abartıldı..this is our night daha iyidi bundan nerdeyse 2 senede bir böyle şarkı oluyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok basit bir şarkı fakat ilk yarı-final sonuçlarıyla Malta'nın geçen yıl yarı-finalde o şarkıyla aldığı 11.liği ve grubunda bulunan ülkeleri de düşününce finale çıkabilir diye düşünüyorum. Listeme aldım. 2. yarı-finalden finale çıkabilirse büyük bir başarı göstermiş olacak, bakalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...