İçeriğe atla

Adminler Tatilde!

Uğur

Pinlenen İletiler

Sevgili Eurovision Time uyeleri, Ocak 2012'den beri hepimizin emegiyle bugunlere getirdigimiz sitemiz 10 gunluk bir sure icinde adminsiz kalacak! Cem, Boran ve ben kisa bir tatile cikiyoruz ve onumuzdeki hafta yokuz. Siteye sadece mobil olarak ulasabilecegiz. Sizi bilgilendirmek istedik. Sececegimiz yeni moderatoru de bu haftasonu aciklamayi dusunuyoruz. Sitede olmadigimiz zamanlarda bizden sonra en yetkili 2. kisi o olacaktir.

Herkese iyi Ramazanlar ve iyi tatiller diliyoruz!

Eurovision Time Site Yonetimi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tesekkurler Sonercim! Haftaya Carsamba gidiyoruz bakalim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi tatiller, keyfini çıkarın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Mutlu bi şekilde dönün mutsuz yönetici is-te-mi-yo-tuz!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Laptop denen bir şey var chatte renk tanıtımlarını yapabileceğinizi mi sanıyosunuz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :)

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Laptop denen bir şey var chatte renk tanıtımlarını yapabileceğinizi mi sanıyosunuz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :)

Gizlenmiş İçerik

ya ama

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdiden güzel tatiller diliyorum. Bi bakmışsınız atlayıp gelmişim ...

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdiden güzel tatiller diliyorum. Bi bakmışsınız atlayıp gelmişim ...

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bekliyoruz zaten.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu Pazar donuyoruz, devam eden ETSC oylamasi Pazartesi baslayacaktir. Adminlerimiz Boran ve Cem OSS donemine girdikleri icin ETSC'yi ben duzenleyecegim. Herhangi bir sikayet, istek ya da sorununuz varsa siteden bana ozel mesajla ulasabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...