İçeriğe atla

Estonya 2012 : Ott Lepland - Kuula

Illusion

Pinlenen İletiler

• İleti 50
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Aman bu ne ya iyice balad yarışması oldu bu sene herkes slow şarkı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> hareketli şarkılar ön plana çıkacaktır muhtemelen:D stay - Norveç gibi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen yılki şarkıları süperdi şov da harikaydı umarım bu sene üstüne biraz daha koyup ilk 5 e oynarlar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen yılki şarkıları süperdi şov da harikaydı umarım bu sene üstüne biraz daha koyup ilk 5 e oynarlar

Gizlenmiş İçerik

Kuula gibi ultra-slow bir şarkıya ne ekleyebilirse artık.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kazanan kötü bi şarkı görmedim açıkçası. Abartıyosunuz. Sizin favoriniz bi yarışmayı kazanmak zorunda değil, belki de siz zevksizsinizdir, ha?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ott'un giydiği takım elbise gerçekten dikkatimi çekti

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> normalde bunu giyen insanlara maganda diyorum ama bu arkadaşa çok da güzel yakışmış yani

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkının sona doğru patlayışı beni etkilemeye başladı. Fikirlerim değişebilir.

Ama halen Liis çok güzeldi ya

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...