İçeriğe atla

Estonya 2012 : Ott Lepland - Kuula

Illusion

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 50
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Rockefeller Street gibi buram buram illuminati kokan şarkılar gibi olmazsa estonyadan bu sene umutluyum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Albümü indirdim, kendim tekrar yükleyip buraya paylaşacağım.

Tüm şarkıları dinledikten sonra genel bir kritik yapacağım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen yılki ablamız yine mi yarışıyo öyle bişey duydum sanki ? Bide o abla o bezi nası sopa yapıyo bi anlatıverin abiler

Hayır, öyle bir şey yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ayrıca ben onun nasıl yapıldığını görmüştüm YouTube'da, bulamadım şimdi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anlatsanda olur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok merak ediyorum

Şöyle ki, elinin içinde bir düzenek var ipe bağlı, bezi aşırı salladığında ip çekiliyor ve sistemin içindeki siyah rulo uzayarak sopamsı bir görünüm elde ediyor.

Sopanın iki ucunu ters yönde çevirirsen rulo genişliyor, böylece yine küçültüp sistemi kurabiliyorsun.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O rulo aslında sopa değil yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Evet, spiral şekilde kendi kendisini yukarı doğru sardığı için sopa gibi gözüküyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eesti Laul 2012 albümünü yükledim ve şimdi kritik yapabilirim.

http://eurovisiontime.com/showthread.php?tid=379

Bu yarışma Estonya'da İsveç rüzgarları var!

Özellikle beğenimi toplayan birkaç şarkı aslında Melodifestivalen için hazırlanmış da hasbelkader Eesti Laul'e gitmiş gibi duruyor.

Her neyse, beğendiğim şarkıları yazayım:

Jaane Saar - Fight For Love: Bu şarkı 1. yarı finalde ve 1. sırada yarışıyor.

Şarkının atmosferi gayet büyülü, ancak kızcağızın bu şarkıyı sahnede söylemesi olası mı tartışılır, çünkü çok ince bir ses kullanmış seslendirirken.

"Baby Had You" vakası olabilir.

Soundclear - A Little Soldier: 1. yarı finaldeki favorim. Yine değişik bir tarz ve hareketli.

Liis Lemsalu - Made Up My Mind: Bu şarkı elektronik değil, ancak kadının sesi çok güzel. Şarkı 1. olamayacak olsa da kalbimde yer etti.

Traffic - NASA: 2. yarı finalin 1. sırasında yarışacak, hareketli bir şarkı, rock tınıylarıyla hoş bir ambiyansa sahip. Finale çıkması olası.

Malcolm Lincoln - Bye: Bu sefer olmadı Malcolm!

Malcolm Lincoln grubunun elektronik şarkıları çok güzelken neden böyle bir şey yaptılar kine?

Siren kadar etkilemedi beni, ama kötü de değil, sadece finale çıkmasını çok beklemiyorum.

Robin Jukhental daha çok çalışmalı.

Gizlenmiş İçerik

Birgit Õigemeel feat. Violina - You're Not Alone: Bu şarkı finale çıkabilir, hem hareketli, hem de hoş bir tınısı var.

Teele Viira - City Nights: Bu şarkı da hareketli altyapısıyla dikkati çekiyor. Hoş, ancak 1. yarı final şarkıları kadar dikkat çekici değil.

Sonuç: 1. yarı final daha güzel şarkılar içeriyor ve muhtemelen 1. oradan çıkacak.

Nakaratı çok hoş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Malcolm Lincoln ne yaptı bileniniz var mı? Bi onların şarkılarını dinledim zaten Eesti Laul'den, çok güzeldi, umarım yarıfinalde elenmedi?

Bu akşam 2. yarı finalde yarışacak, ama o elenecek bence bu sefer.

Loaded With Zoul albümündeki şarkılar gibi yapsaydı şarkılarını, çıkardı finale bence.

where did we loze our way, where did we loze our way?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

malcolm mümkünse gelmesin baküye. eli ayağı titriyordu şarkı söylerken bu kadar amatörlük olmaz ki

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Final listesi:

Loss Paranoias - Valedetektor

Teele Viira - City Nights

Liis Lemsalu - Made Up My Mind

August Hunt - Tantsulõvi

Lenna - Mina Jään

Pop Maniacs - I Don't Know

Traffic - NASA

Tenfold Rabbit - Oblivion

Birgit Õigemeel & Violina - You're Not Alone

Ott Lepland - Kuula

Favorilerim:

Liis Lemsalu - Made Up My Mind - Kazanmalı. Açık ara almalı hem de.

Birgit Õigemeel & Violina - You're Not Alone - 2. şeçimim. Küçük bir farkla alsın alırsa da.

Ayrıca Mina Jään da, Kuula da çok sıkıcı.

Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...