İçeriğe atla

Hollanda 2012 : Joan Franka - You And Me

Illusion

Puanınız ?  

20 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 48
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Çok yazık ettiler Ayten'ime. Kıbrıs'ın yarışacağı finalde Hollanda nasıl yarışamaz?! Skandal. Bu yıl finaldeki şarkılar çok boş gerçekten, Türkiye'nin şansı yüksek. Ön plana çıkan çok az ülke var. İsveç, İtalya, Türkiye, haydi bakalım!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye yerine çıkmasını istediğim şarkıydı çok üzüldüm çok

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ve Hollanda çekilmedi 2013e katılacak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye yerine çıkmasını istediğim şarkıydı çok üzüldüm çok

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ve Hollanda çekilmedi 2013e katılacak

Son 2 zarf kaldığında dedim Hollanda ve Türkiye kesin. İkisi de çıkmayınca son zarfta Hollanda'yı beklemeye başladım. Çıkacaklarından o kadar emindim ki, Türkiye çıkamadı diye yas moduna girmiştim bile. Çıkamadıklarına çok şaşırdım. Bana göre yarışmanın gizli birincisiydi ''You and Me''.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de katılmasın. Gürcistan'ın bile altında kaldı yarı-finalde, gerçekten yüzyılın skandalı. Zaten benim sevdiğim şarkılar ya yarı-finalde sonuncu ya da finalde sonuncu olur. Bu da onlardan biri oldu. Bayılıyorum!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

canım ülkem harcanmıştı o yıl ben şimdi şimdi daha çok sevmeye başladım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...