İçeriğe atla

Hollanda 2012 : Joan Franka - You And Me

Illusion

Puanınız ?  

20 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 48
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Yani son bir kaç günde bu şarkı beni okadar kendine çektiki dinlemesem eksikliğini hissedebiliyorum ,bana böle çocukluk zamanlarımı hatırlatan farklı duygular uyandıran mükemmel bir tadı var şarkının bence yarı finali 7 sene sonra hollanda geçecektir geçemezlerse gerçekten çok ayıp!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşte Hollanda’lı Ayten’in Eurovision Şarkısı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenecek olan Eurovision şarkı yarışmasında Hollanda ’yı “You and me” adlı şarkıyla temsil edecek olan Joan Franka Türk çıktı !

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bugün Gazetesi’nin haberine göre Joan Franka’nın ölen babası Ali Kalan’ın yıllar önce Adana’dan Hollanda’ya göç etmesiyle orada doğup büyüyen Joan Franka’nın gerçek adı ise Ayten.

Hollanda’da düzenlenen “O Ses Hollanda” adlı yarışmada birinci olarak ülkesini Hollanda adına Eurovision şarkı yarışmasında temsil etme hakkı kazanan Joan’ın bu birincilik mutluluğunu yaşadığı gün aynı zamanda 20 yıl önce kaybettiği babasının da ölüm yıldönümü olduğu belirtildi.

Hollanda’lı Ayten’in Eurovision şarkı yarışmasında yarışacak olması Avrupa’da ki Türk oylarının Hollanda’ya kayacağı beklentisini de oluşturdu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saçmalama ayten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

O Kafasındaki Şeyi hiç ama hiç beğenmiyorum şarkıda çıksada olur çıkmasada şaşırmam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...