İçeriğe atla

Azerbaycan 2012 : Sabina Babayeva - When The Music Dies

Illusion

Pinlenen İletiler

Azerbaycan bu şarkıyla geçen yıl yarışıp öyle kazansaydı keşke yarışmayı. Çok güzel bir performanstı. Gecenin en iyi slow performansıydı.

Şaka?

Kesinlikle değil. Arnavutluk ve Azerbaycan gözümde eşitlerdi performans konusunda. İspanyol kadın bağırmaktan başka birşey bilmiyordu, çok iticiydi. Performans kelimesini sadece ''ses''e bağlamamak lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerbaycan bu şarkıyla geçen yıl yarışıp öyle kazansaydı keşke yarışmayı. Çok güzel bir performanstı. Gecenin en iyi slow performansıydı.

Şaka?

Kesinlikle değil. Arnavutluk ve Azerbaycan gözümde eşitlerdi performans konusunda. İspanyol kadın bağırmaktan başka birşey bilmiyordu, çok iticiydi. Performans kelimesini sadece ''ses''e bağlamamak lazım.

Slov bir şarkıda dikilip şarkı söylüyorsan performansın sadece sese bakar. Sabina da Rona ve Pastoranın yanına yaklaşamaz ses açısından.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum valla. Bence içlerinde en iyisi Sabina ve Rona'ydı. Dikilip şarkı söylemediler ayrıca. Ortada görsellik de vardı, elbisenin üzerinde kullanılan ışıklandırmalar çok hoştu. Arkadan gelen duduk sesi şarkıyı daha da duygusallaştırdı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum valla. Bence içlerinde en iyisi Sabina ve Rona'ydı. Dikilip şarkı söylemediler ayrıca. Ortada görsellik de vardı, elbisenin üzerinde kullanılan ışıklandırmalar çok hoştu. Arkadan gelen duduk sesi şarkıyı daha da duygusallaştırdı.

E üstüne vurulan ışığın Sabina'nın performansı ile ne alakası var ki?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

E üstüne vurulan ışığın Sabina'nın performansı ile ne alakası var ki?

''Perform'' kökünden gelen, Türkçe'de karşılığı olmayan ''performans'' kelimesiyle anlaşılan tek şey ''ses'' değil, onu anlatmaya çalışmıştım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''Perform'' kökünden gelen, Türkçe'de karşılığı olmayan ''performans'' kelimesiyle anlaşılan tek şey ''ses'' değil, onu anlatmaya çalışmıştım.

Bülend Özveren'lik taslama bana

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Performansın ne olduğunu biliyoruz. Amma sen "Sabina'nın performansı" diyosan ışışların önemi kalmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bülend Özveren'lik taslama bana

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Performansın ne olduğunu biliyoruz. Amma sen "Sabina'nın performansı" diyosan ışışların önemi kalmaz.

Sabina'nın performansı diye bir kelime kullanmadım, onu sen söyledin. Gecenin en iyi performansıydı dedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sabina'nın performansı diye bir kelime kullanmadım, onu sen söyledin. Gecenin en iyi performansıydı dedim.

E ne fark etti

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sahne ekibinde çalışanların performansını kastetmediğine göre aynı kapıya çıkıyo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

E ne fark etti

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sahne ekibinde çalışanların performansını kastetmediğine göre aynı kapıya çıkıyo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Peki, boşver.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben beğendim düşüncemi söyledim o kadar.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

sonda bir cold diye bağırdı ya orada çok duygulandım gerçekten bu sene beni etkileyen 3 4 şarkıdan biri

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok da güzel söyledi ilk 3 hakkıydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sabinada Bişey Gözüme Çarptı Diğer Azeri Solistlere Göre Biraz COLD Geldi Bana Hem Şarkıyı Sölerken Tepkisiz Hali Hemde Mesela 12 Puan Aldığı Zamanki Yarım Gülüşüyle Ama Şarkı Mükemmel

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

İlk başlarda pek ısınamadığım bu şarkının final gecesi tüylerimi diken diken etmesi... Çok ama çok iyiydi ya, hakkını yememek lazım. Arkadaki adamın sesine ise diyecek bir şey yok, muazzam.

Aynen ilk başlarda ben de pek ısınamamıştım. Final gecesinin en iyi slowu olduğuna kanaat getirdim sonra.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...