İçeriğe atla

Junior Eurovision Song Contest 2012 - Amsterdam

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 76
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Junior Eurovision 2012 - TOP 12

1.Belgium *Bu yılın en iyisi kesinlikle Belçika. Flemenkçe'yi çok seven biri olarak direkt favorim!

2.Israel *Bilmiyorum ama bu şarkı da bir şey beni etkiledi. Sevdim.

3.The Netherlands *Bu seneki şarkılar içerisinden sıyrılacak bir altyapıya sahip bence. Hoş bir şarkı. Eğlenceli ve yine Flemenkçe ♥

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

4.Azerbaijan *Azerbaycan'ın şarkısı tam beklediğim gibi değil ama kötü de değil, güzel denilebilir.

5.Georgia *Eğlenceli ve altyapısı iyi.

6.Russia *Geçen seneki tecrübesi çok belli. Şarkı orta.

7.Sweden *Güzel slow. İsveç JESC'yi kaliteli hale getiriyor her sene.

8.Moldova * Eğlenceli bir şov.

9.Arnavutluk *Orta dereceli bir şarkı ne güzel ne çirkin. Ortada.

10.Armenia *Sevmedim. Hele o en küçük çocuk yok mu beni sinir etti.. İticilikte son nokta.

11.Ukraine *Çok uyuz ve bir yere varamayan bir şarkı. Evropa'yı arıyor insan. Europeeee

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

12.Belarus *Söyleyen çocuğun sesi 'dinleme beni' diyor, şarkı da dinlenilecek gibi değil.

FABIAN alır; yani almalı bu yarışmayı. BELÇİKA'NIN HAKKI YENMESİN ARTIK!

BU YARIŞMA İÇİN EN ÇOK EMEK HARCAYAN ÜLKE BELÇİKA. 2009'da yendi, 2010'da yendi, 2011'de de yendi -.- Buna yazık olmasa bari.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Fabian'ın şarkısı :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

JESC 2012 Sahne Tasarımı hazır !

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]2012 JESC Sahne Tasarımı[/align][align=center]

[/align][align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O sag ve soldaki silindir kolonlar falan 2005 Eurovision sahnesini animsatti bana. Guzel gibi duruyor.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

JESC sahnelerinde pek fazla led göremiyoruz,sebebi ledlerin epilepsiyi tetiklemesi olabilir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu sahne sanırım en fazla led kullanılan sahnelerden biri.Şarkıları dinleyeyim oylama ve kritikler de geliyor halllelloooo

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

JESC sahnelerinde pek fazla led göremiyoruz,sebebi ledlerin epilepsiyi tetiklemesi olabilir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu sahne sanırım en fazla led kullanılan sahnelerden biri.Şarkıları dinleyeyim oylama ve kritikler de geliyor halllelloooo

Gizlenmiş İçerik

Nikki sen bilirsin ulusal dil uygulaması kalktı mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dil uygulaması kalkmadı, Azerbaycan'ın şarkısının Azerice versiyonu hazırlanacakmış. Ben öyle biliyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Amsterdam'da yapılacak olan Junior Eurovision 2012 ülkelerin sahne çıkış sıraları belirlendi:[/align]

[align=center]01 Beyaz Rusya

02 İsveç

03 Azerbaycan

04 Belçika

05 Rusya

06 İsrail

07 Arnavutluk

08 Ermenistan

09 Ukrayna

10 Gürcistan

11 Moldova

12 Hollanda[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...